Мондиал 2018

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от milanist_stz » 16 юли 2018, 22:32

Не, не е по-малко човек Канте от такива като Божи или Ники Финта. И аз попрекалих, признавам.
Просто меко казано не харесвам Франция и това даде ефект. Причините са много и ще спамим до утре. Няма смисъл, тук сме, за да коментираме любимия си Милан.

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Il Professore » 16 юли 2018, 22:45

Аз никога не съм мразил французите. Винаги са имали Големи играчи, както и винаги са имали циганета /и нямам предвид цвета на кожата/. Имам респект към тях като футболна нация. Работят здраво през последните 20 години и това дава резултати - 2 Световни титли и още един финал.
А българският неприязъм към тях в футболно отношение е по две причини. Не мисля, че е чак толкова по политически причини. Поне така си го обяснявам аз, де. :D Едното е, че го има расисткото и интернационалното. Другата причина е френският съдия Жуел Киню, който ни поряза срещу Скуадрата през 94-та.

Живи и здрави да са франсетата. Заслужиха си титлата, но им бе доооста помогнато.
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 17 юли 2018, 21:42

https://fakti.bg/sport/316834-koa-utesh ... =firstpage
Ужас. Има две хубави цици(или поне така изглеждат през дрехите)но иначе си е нещо средно между кон и травестит. Накъде отива тоя свят, всяка втора фльорца я слагат за мис свят, ама то като видиш мис България какво да кажеш...
А съдията си е типичен Аржентински подлезурко. Франция можеха и да загубят този мач, особено както бяха тръгнали Хърватите, а уж бяха много по-уморени от младите Французи или каквито са там.
Рахнев, защо президнет гей? :D Вярно и на мен ми се струва странно това да е женен за баба си, ама мисля е временно явление с което или се е издигнал по някакъв начин, някъде, някога или...вярно може да прикрива нещо, ама чак пък толкова... evil

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 18 юли 2018, 21:25

Хърватия дарява всички 23 млн. от Мондиала на деца в нужда
https://news.bg/mondial-2018/harvatiya- ... uzhda.html

Отговори