Мондиал 2018

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 30 юни 2018, 23:17

Явно трябваше един съдия да не е предварително програмиран за да вдигне картонче на Криси-писи. Вярно преди това поне три жълти им спести, но пак се усети, Куарешма изпусна напред топката и като усети кълката на оня семетна като плувец.
Уругвай спокойно вкарваше трети гол ако Кавани бе в игра при положението отляво. Жалко за него защото съдейки по смяната сигурно нпма да играе.
Днешният ден бе супер, двамата супергерои ще играят сентасе на летището и най-сетне може футбола да спечели като дадат златната обезличена отдавна от пари и спонсори топка на някой друг.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от zahari_acmilan » 30 юни 2018, 23:29

А сега си помислете колко велики щяха да са Меси и Роналдо ,ако имаха съотборници в клубните си отбори ,като тези в националните.!?
Раналдо и Меси в Милан ще изглеждат като Андре Силва и Никола Калинич.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 30 юни 2018, 23:43

Че той Меси има бол такива в Аржентина, дори е срамно за него. Зализаният и той имаше доста през годините, просто и при двамата разликата с клубовете идваше от това, че всички очакваха националните им гарнитури да бъдат носени на ръце от тях, а то не става. Те повече пречеха, дори титлата на Португалия сигурно нямаше да я има ако не бе излезнал на финала и ако не бе лудия късмет в групите и после.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 юни 2018, 23:49

Роналдо и Меси в Милан щели да са като Калинич и Силва. Ох...

Биньо, кАжи нещо за Световното бе. :D Аз викам да го печели най-сетне някой Отбор в истиниския смисъл, като Уругвай или Хърватия. Ама бразилци и франсета плашат като състав. Испанците и те, но там сътресенията с треньора според мен ще изиграят роля, видя се още в груповата фаза, че нещата не са наред, както и можеше да се очаква.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 юли 2018, 00:00

Кристиано Роналдо се разбунтува: Не искат да ме гледат как постигам успехи
Хахаха, е не, това е върхът на наглостта да го каже след всичките голове от засади в ШЛ, подарени Златни топки и какво ли още не. :lol: Голям лидер, децата ще научат от него как да превърнат в изкуство да се оправдават със съдията, когато загубят. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от nik » 01 юли 2018, 03:20

Kaiser Franco написа:
30 юни 2018, 18:55
Мецко разкрит на поредно голямо първенство. Без мафията бършилайна, нещата са невъзможни за тоя...
Ти сериозно ли ? Как по скоро го разкриха Меси ? Може би имаш в предвид съотборниците му в Аржентина -Масчерано , павоновци , маса и тем подобни подобия на футболисти ?

С кои футболисти можеше да си подаде поне един пас Меси ? С Анхел де Мария ( направил много добър мач с Франция и трагичен срещу Исландия ) , с Игуаин ( качил 5-6 кила над допустимото , появил се само срещу Нигерия ) , с Дибала ( играл 15 минути срещу Нигерия ) или може би с Агуеро ( на пейката срещу Нигерия и 20 минути срещу Франция въпреки , че отбеляза гол благодарение паса на Меси ) . За павоновци , маси , переси и тем подобна паплач има ли смисъл да говорим ?

Ако си гледал мачовете на Аржентина нямаше как да не забележиш че, Меси постоянно го пазеха по 2-3 човека , а срещу Исландия в един момент ги преброих 6 !

То , че Меси си е "бълха" спор няма , ама ти какво очакваше , да излъжи ( да се промуши през) целия противников отбор ли ?

С тази защита и полузащита на отбора от Южна Америка , не Меси , ами да имаше на терена още трима като него , Аржентина беше обречена .

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от gLoRy » 01 юли 2018, 09:41

Are we sure Dida isn't his dad?
Изображение
https://imgur.com/pspxQ8K

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Capolavoro » 01 юли 2018, 10:36

Уругвай на 1/4 финал е едно огромно недоразумение. Франция ще ги отнесе с поне 2-3 гола. Цял мач в защита. Ако и травмата на Кавани е сериозна, дори и гол няма да вкарат.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от zahari_acmilan » 01 юли 2018, 11:17

Уругвай имат шанс срещу Франция само ако се затворят тотално в защита и търсят гол от контра, както Португалия би Франция нa еврофинала преди 2 години.
Табарез вчера показа как работи старата школа. Много треньори , когато Кавани се контузи , а преди това щяха да извадят единя нападател и да пуснат халф или защитник. Рино е нагледен пример, но Табарез не избяга в нито един момент на това световно от 4-4-2.

Изображение
Изображение
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Il Professore » 01 юли 2018, 12:48

Бе финала да е Уругвай-Хърватска пък както искат да отиват. :D


Между другото въпреки некласирането на Скуадрата и Холандия, както и издънката на немците, то Световното е много готино.
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 01 юли 2018, 16:55

Fossa Dei Leoni_ написа:
30 юни 2018, 23:49
Роналдо и Меси в Милан щели да са като Калинич и Силва. Ох...

Биньо, кАжи нещо за Световното бе. :D Аз викам да го печели най-сетне някой Отбор в истиниския смисъл, като Уругвай или Хърватия. Ама бразилци и франсета плашат като състав. Испанците и те, но там сътресенията с треньора според мен ще изиграят роля, видя се още в груповата фаза, че нещата не са наред, както и можеше да се очаква.
Ами Ники, ние с теб сме за еднакви отбори значи, аз добавям само и Братушките сега срещу Испания. Хърватска от началото ги подкрепям и мисля имат сили, Бразилия не ме плаши спрямо тях. Виж вече Франция с тия натурализирани роби...работата е зле, особено ако Кавани не играе. Тоя ще направи първенство ако нее сериозно контузен, играе с мерак, върви му, не се държи джендърски като оня ревливия снощи, дано играе, дано. Уругвай са малък отбор, но пък кой може да отрече способностите им? В исторически план са 2:1 Св. титли, та имат и това като самочувствие.
Айде, че почва, желая червен за педерамос, снощи другия нагъл психопат пепето се оака, сега е тоя наред.
П.п: Засега се случва желанието ми, снощи Пепето и той почна с гол, хахаха...но май ще приключват Русия. Още в групите се видя, че отзад са много неориентирани на моменти.
Тоя на Испания много калитарски гол, още от нарушението като тръгнеш и стигнеш до "удара".

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 юли 2018, 17:24

Руснаците вместо да си играят играта от първите мачове, пък каквото стане, в характерен стил се връщат към схема с петима защитници, сред които единият задължително трябва да е почти на 40 и именно той си вкара автогол. А испанците изглеждат много зле, след дербитата с Иран и Мароко сега мачкат топката в търсене на първо голово положение срещу отбор от 19-ти век.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 юли 2018, 17:43

Хаха, втора такава дузпа на Световното след онази на Умтити. Какво ли общо има между него и Пике, хм...
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от b3yr0nD » 01 юли 2018, 17:54

Прогнозирал съм 2-1 за Испания, но ще съм изключително доволен, ако руснаците поднесат изненадата. Нужно е още едно такова изпълнение на Пике и цяла Русия ще е в екстаз. :D Иначе се чудя дали до края на мача Рамос няма да бъде превъзпитан от Дзюба. :D

Относно дискусията по-назад, бих казал, че Уругвай изобщо не са за подценяване, и ще се надявам да постигнат нещо грандиозно. Още преди началото на първенството бях писал в другата тема, че очаквам Франция да изненада всички, но ако има някой, който може да ги спре, то според мен това са именно южноамериканците. Убеден съм, че няма отбор на това СП, който да може да осъществи пълен обрат, след като урусите са повели. Просто играят адски сплотено и изобщо не се притесняват да оставят инициативата на противника. Може да ви звучи странно, но си мисля, че ако Франция вдигнат купата, най-трудният им мач ще е бил срещу Уругвай. Всъщност, като се замисля, преди 4 години отборът, който се противопостави на Германия в най-голяма степен беше... Алжир, така че това ми предположение не е лишено от смисъл.

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от b3yr0nD » 01 юли 2018, 18:00

gLoRy написа:
01 юли 2018, 09:41
Are we sure Dida isn't his dad?
Изображение
https://imgur.com/pspxQ8K
Ами като имаш предвид, че Мбапе е роден 98-ма, през годината на домашното световно, в която Дида беше част от бразилския отбор... :lol: Месеците не излизат с малко. :P

Отговори