Мондиал 2018

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от George Weah » 21 юни 2018, 23:38

Rado написа:
21 юни 2018, 23:33
Демек, твърдя, че когато нямаш топки и позволяваш Меси да ти реди състава а наркомана да ти казва кой да викаш, си носиш последствията. Сампаоли е мъж без топки. На нито един безпристрастен фен няма да можеш да обясниш защо 25 годишен нападател с над 100 гола в Серия А в момента е по плажовете. Само погледни с какви играчи излиза. Това ли е най-доброто, с което разполага Аржентина?
Аз не твърдя, че Сампаоли е нормален и че това не е гавра, което прави с Икарди, с Дибала и Игуаин също (за първият ми е все тая, ама за вторите ми е доста кеф де :D), но реално проблемът при Аржентина е че под ръководството на тоя треньор и читавите играчи НИЩИЧКО не играят. Така че с него - толкова. И Икарди да беше на терена, надали щеше да промени целия брак в играта на Меси, смешните грешки на Отаменди и Масчерано и т.н и т.н или пък щеше да научи Кабайерката от коя страна и как се рита топката :D

Икарди трябва да се чувства страхотен късметлия, че не е в момента на това Световно, защото ако беше там единственото, което щеше да е по различното за него е, че щеше да е част от този отбор, който ще бъде унищожен като се прибере в Аржентина! :)

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 21 юни 2018, 23:41

Всичко би убягва бе момчета, Икарди виновен(че го няма), треньора виновен, че е квартален пияница, Марадона виновен, че е Марадона, но ЕДИНСТВЕНИЯ, който можеше да спаси Аржентина от загуба се казва...
Никола Калинич! Но за щастие на Хърватска той беше натирен, хахахахахаха...

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Rado » 21 юни 2018, 23:42

Прав си за всичко. Аз се радвам че Икарди не е там защото за мен е важно да е на 100% за Интер а не за Аржентина. Просто ми е смешно това лицемерие и фалшив морал който показват хора като Марадона а пък тренера се навежда.

Факт е че и като цяло отбора им не играе абсолютно нищо.
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 21 юни 2018, 23:44

Голмайсторът на Серия А тъкмо ще даде почивка неразбрания си гений, за да може със свежи сили на 25 години да дебютира в Шампионска лига през есента. :)
Иначе Меси срещу Нигерия дали няма да изиграе последния си мач за Аржентина? Почти съм сигурен, че ще е точно така.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Rado » 21 юни 2018, 23:46

Fossa Dei Leoni_ написа:
21 юни 2018, 23:44
Голмайсторът на Серия А тъкмо ще даде почивка неразбрания си гений, за да може със свежи сили на 25 години да дебютира в Шампионска лига през есента. :)
Точно така, ще дебютира момчето, заслужил си го е. А трупата на Меси пък ще си получи заслуженото като се прибере в Аржентина :D
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 21 юни 2018, 23:51

Никой не споменава Стринич - преподаваше. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от hotboyz » 22 юни 2018, 00:03

Paolo3defend написа:
21 юни 2018, 22:54
Много е далеч Меско от Дон Диего. Ама много!
Те и играчите, които са играли с Дон Диего са много далече от тези аматьори в Аржентина сега.
Мога да се обзаложа, че централната защитна двойка на Левски е по-добра от тази на Аржентина в момента. Като добавим, че нямат и халфове+вратар, даже не знам как се класираха.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от BANKERA » 22 юни 2018, 00:12

Аржентина се сгромоляса, което си беше и очаквано. Не може да имаш на пейката рецидивист и да се дава пълната власт на Меси да реди състава и да казва кой да бъде повикан и кой не. Икарди си е най-класния чист аржентински нападател в момента, но явно не се нрави на Меско, когато някой друг ще е под светлината на прожекторите. Още по-смешното е, че са му дали капитанската лента на тоя бездушник, който само я разхожда. Роналдо от своя страна дава всичко за Португалия, дори и контузен на финала срещу Франция скачаше и подвикваше на съотборниците си.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Ne13sta » 22 юни 2018, 00:17

hotboyz написа:
22 юни 2018, 00:03
Те и играчите, които са играли с Дон Диего са много далече от тези аматьори в Аржентина сега.
Мога да се обзаложа, че централната защитна двойка на Левски е по-добра от тази на Аржентина в момента. Като добавим, че нямат и халфове+вратар, даже не знам как се класираха.
Не мога да се съглася. Гледал съм всички мачове на Аржентина от мондиалите 1986 и 1990та. Марадона е истински лидер. Човек с брутално присъствие на терена. При Меси ги няма тези неща. Бездушен, татуиран брадатко, който гледа сърдито през цялото време.

Що се отнадя до съотборниците му, да, Сампаоли събра циркова трупа. Но през 86-та отборът на Аржентина не беше по-различен. Просто имаха Дон Диего! ;)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 юни 2018, 00:25

Преди заспиване философски се замислям как ли би се казвал клуб, основан от Вентура, Монтела и Сампаоли.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Ne13sta » 22 юни 2018, 00:31

Дори Монтела не заслужава да се споменава в едно изречение с дъртия кукувец и перверзния алкохолизиран рецидивист.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от George Weah » 22 юни 2018, 01:22

Paolo3defend написа:
22 юни 2018, 00:31
Дори Монтела не заслужава да се споменава в едно изречение с дъртия кукувец и перверзния алкохолизиран рецидивист.
Абе не е като и той да не постави рекорди по уволнявания и по получени голове в Севиля конкретно - по 5, по 5, по 5...за малкото време дето беше там Севиля сигурно получиха толкова голове и разгроми, колкото не са в последните 100 сезона :D

Но да, Монтела поне успя някакси (и той не знае как вероятно :D) да елиминира Юнайтед в ШЛ, което пак е нещо, ще се запомни от...феновете на Юнайтед и Кирчо :D

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Nikola_Scorpions » 22 юни 2018, 09:15

Петела захапа Меси брутално хаххаха, а в студиото се стигна и до Уанда хххах

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от cinzano » 22 юни 2018, 09:21

Аржентина са най-жалкият отбор до момента на това първенство, не заслужават грам внимание. Днес очаквам Исландия да праснат Нигерия и да приключат мъките на хипофизния и компания. В група Е също очаквам драма, но да видим

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Мондиал 2018

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 юни 2018, 10:27

Абе все още са живи аржентинците. Днес не би било някаква голяма изненада, ако Исландия не успеят да победят Нигерия. Като цяло стилът на тия пичове, които иначе ми пълнят душата с раздаването си, доста повече подхожда за противодействие на силни съперници, отколкото на такива от техния ранг. Нигерия бяха слабички срещу хърватите, но не са Панама. Един хикс днес и Аржентина даже става фаворит, защото хърватите ще се изложат пред цял свят, ако се оставят да загубят от Исландия, при положение че за всекиго е видно колко малко вероятно изглежда това, ако наистина играят феърплей. Е, има вероятност Аржентина да не бие и в последния си мач, но очаквам Сампаоли под натиска на критиките и феновете да пусне адекватен състав и все някак да си вземат мача.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори