СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от R. GULLIT » 26 юни 2018, 13:48

Спор между играчи, публика и президент след един мач, позорно загубен, мисля от Порто.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от George Weah » 26 юни 2018, 14:32

То хубаво спор де, ама това дето направиха феновете беше прекалено - примерно един Дост за какво го пребиха, през сезона от 30 мача вкара 30 гола, че той ако не беше, изобщо нямаше да се борят за ШЛ и да са на 3 място...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 28 юни 2018, 13:56

Леко странен трансфер - Душан Тадич от финансовия комфорт в Саутхемптън/Премиер Лийг, при това след сравнително добро Световно, преминава в Аякс.

Ако не забравя, по-късно ще направя тема за трансферите в други отбори, че да не пишем всичко тук.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от R. GULLIT » 28 юни 2018, 14:08

Баш за това е тази тема, иначе с какво да я пълним? :)

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 28 юни 2018, 14:12

Аз в предишния форум публикувах в тази тема всякакви новини за Световни, Европейски, куриози и т.н. Тъпче се разнородна информация на едно място, но все тая де. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от METO » 29 юни 2018, 08:40

Не знам дали това е за тук, но не видях по-подходяща тема.
Аз поне не съм знаел за тази практика в Щатите и ми се стори доста интересно това. Хокей и футбол в едно. Как ви се струва сега ако направят дузпите на Световното, например, да се бият така... :lol:


http://youtu.be/fxhAg9BIPO8
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от cinzano » 02 юли 2018, 15:20

Салах е подписал нов 5 годишен договор с Ливърпул, без освобождаваща клауза

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от b3yr0nD » 09 юли 2018, 16:13

Луис Енрике е новият селекционер на Испания, обяви официално президентът на Кралската федерация Луис Рубиалес на пресконференция днес. Той заменя на поста временния наставник Фернандо Йеро, който пое Ла Роха по спешност след уволнението на Юлен Лопетеги.

Лучо ще парафира договор с федерацията за две години, като целта пред него е Европейското първенство през 2020 година. Бившият треньор на Барселона ще обяви първата си листа на 31 август и тя ще бъде за мачовете срещу Англия и Хърватия от Лигата на нациите.
Честит им нов провал на следващия голям форум! :)

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 09 юли 2018, 16:18

Сега ще тръгнат конспЕрациите, че барцилонски фенове във Федерацията са уволнили Лопетеги и са назначили 9-я с Рома. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 200
Регистриран: 09 юни 2018, 10:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от Maverick » 09 юли 2018, 16:50

Fossa Dei Leoni_ написа:
09 юли 2018, 16:18
Сега ще тръгнат конспЕрациите, че барцилонски фенове във Федерацията са уволнили Лопетеги и са назначили 9-я с Рома. :lol:
Е, ти пък, те ще го представят като победителят в ШЛ с Барцилоната и евентуален такъв на световно ниво. :D
Леонардо: "Никой друг клуб няма толкова успешен символ като Малдини"

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 09 юли 2018, 17:06

Това е сигурно. :D Не беше първият, няма да е и последен случай, в който посредствен треньор "извежда" до успех отбор от извънземни, които могат и със затворени очи да побеждават, особено когато съдиите удрят допълнително рамо. На мен и по същата причина ще ми е много интересно какво ще покаже Зидан след Реал. Надявам се да не поема Катар за пари, защото така ще прахоса нещо, което поне изглежда като доста обещаваща треньорска кариера.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от b3yr0nD » 10 юли 2018, 06:54

"Шампионската лига? Преследвам този трофей от много години. Не мисля, че ще я спечеля с ПСЖ, но това е едно голямо предизвикателство", добави Буфон.
Звучи като едно доста тактично начало на авантюрата му. :lol:

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от b3yr0nD » 10 юли 2018, 15:51

Френският туитър акаунт на ФИФА допусна куриозна грешка, опитвайки се да честити рождения ден на легендата на Рома Франческо Тоти.

Вчера италианската икона отпразнува своя 40-ти рожден ден, а от ФИФА се присъединиха към редица световни звезди, които поздравиха Тоти.

От световната футболна централа обаче допуснаха сериозен гаф, след като сгрешиха първото име на играча. Вместо да изпратят добрите си пожелания към Франческо Тоти, от ФИФА поздравиха „Фернандо“.

От ФИФА бързо се усетиха, изтривайки туита и поднасяйки своите извинения към футболиста.
ФИФА да не черпят вдъхновение от нашата история с фланелката на Хакан?

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 юли 2018, 15:55

От прекалено лизане на Фернандови задници в последните години явно се е получила обяснима грешка. :)
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: СВЕТОВЕН ФУТБОЛ

Мнение от cinzano » 13 юли 2018, 23:40

Реал официално са обявили, че нямат намерение да офертират ПСЖ за Неймар

Отговори