Лига Европа

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Лига Европа

Мнение от F.Inzaghi_9 » 26 фев 2021, 14:33

28.02 Рома - МИЛАН 😐
03.03 МИЛАН - Удинезе 😁
07.03 Верона - МИЛАН 😁
11.03 Ман Ютд - МИЛАН 🥵
14.03 МИЛАН - Наполи 🥵
18.03 МИЛАН - Ман Ютд 🥵
21.03 Фиорентина - МИЛАН 😐
Последна промяна от F.Inzaghi_9 на 26 фев 2021, 14:38, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1323 times
Been thanked: 1546 times

Re: Лига Европа

Мнение от drzzd » 26 фев 2021, 14:33

Аз съм супер доволен, че ще играем срещу тях. Не мисля, че трофеят в ЛЕ е реална цел, а и предпочитам да си видим възможностите срещу истински отбор. Честно казано ми писна да играем със средняци. И ние и те сме в борбата за топ 4 в първенствата си. Това ще е истинското мерило, за да разберем има ли този отбор потенциал или всичко от миналата година е било просто моментно.

Плюс, ако отпаднем от тях, което вероятно ще се случи, ще можем да се съсредоточим само върху битката в Серие А, която за мен е най-важна през този сезон.

А само си представете, ако ги отстраним. Ще бъде супер мотивационен бууст сред играчите ни :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8897
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 1632 times

Re: Лига Европа

Мнение от Ne13sta » 26 фев 2021, 14:35

Отпадаме на 99,9%. Дано не е с някакви срамни разгроми само.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Bonera
Фен на Милан
Мнения: 502
Регистриран: 07 яну 2020, 16:14
Has thanked: 181 times
Been thanked: 59 times

Re: Лига Европа

Мнение от Bonera » 26 фев 2021, 14:35

Аз съм доволен от жребия. Ако искаме догодина да сме в ШЛ този мач ще ни покаже за там ли сме или не. Плюс това се надявам на по-добра мотивация с оглед именития съперник и съответно при добър развой да продължим с което да се вдигнем от кризата която ни е налегнала.

Три мача подред срещу силни съперници е това което ни трябва. От тук насетне всичко е в ръцете на отбора. Или ще се закопаем съвсем или ще излезем чисти от лайната които надробихме последния месец.

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Лига Европа

Мнение от ShevaMB » 26 фев 2021, 15:21

Хахахахх евала фенове! Един месец нищо не играем и айде отпадаме, всички са куци коне, разгроми и т.н. Мисля, че за някои хора когато Милан се дъни им е хубаво, защото ще хвърлят една псувня с кеф на отбора, Малдини и така до портиера.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Лига Европа

Мнение от stan_acm » 26 фев 2021, 15:30

Ne13sta написа:
26 фев 2021, 14:35
Отпадаме на 99,9%. Дано не е с някакви срамни разгроми само.
Моля те, спри да пишеш негативните си мнения навсякъде. Колкото до жребия по-добре така, дали ще паднем или ще бием - каквото сабя покаже. Имаме си шансовете, макар да мисля, че везните клонят към Юнайтед. По-добре да си спестим още два мъчителни двубоя срещу отбори като Мьолде и т.н. , а директно да си мерим гегите с по-стойностни състави.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Лига Европа

Мнение от zahari_acmilan » 26 фев 2021, 15:31

Ефектът Ковид.
Потенциален пълен Сан Сиро и едни 6-7 млн само от билети.
Относно мача. Ман Юнайтед имат също градско дерби преди мача с нас.
До сега сме ги отстранявали в 4 от 5-те случая ,когато сме ги срещали в елиминациите,но с тази си форма в момента и в 2-мача.... Офф Не знам
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Simov
Фен на Милан
Мнения: 696
Регистриран: 04 юни 2018, 20:36
Has thanked: 433 times
Been thanked: 71 times

Re: Лига Европа

Мнение от Simov » 26 фев 2021, 15:37

Само нема да се палшите! Юнайтед са в по-добра форма към момента, но показаха през този сезон, че могат и те да правят издънки... Всичко може да се случи! Очаквам мачовете с интерес! forza

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8897
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 1632 times

Re: Лига Европа

Мнение от Ne13sta » 26 фев 2021, 15:54

stan_acm написа:
26 фев 2021, 15:30
Ne13sta написа:
26 фев 2021, 14:35
Отпадаме на 99,9%. Дано не е с някакви срамни разгроми само.
Моля те, спри да пишеш негативните си мнения навсякъде. Колкото до жребия по-добре така, дали ще паднем или ще бием - каквото сабя покаже. Имаме си шансовете, макар да мисля, че везните клонят към Юнайтед. По-добре да си спестим още два мъчителни двубоя срещу отбори като Мьолде и т.н. , а директно да си мерим гегите с по-стойностни състави.
Не обиждам никого, ще пиша каквото си искам. Форумът не е твой. Това, че съм на различно мнение, не ме прави по-малко фен от теб. Преди време бях оптимист за Милан, но какво от това ?

Гледам реално на нещата. Играем трагично, нямаме широчина в състава, а повечето ни основни играчи са извън всякаква форма. Освен това италианските отбори са боксови круши в евротурнирите. Просто нивото в Серия А е доста по-ниско от това във Висшата Лига. Колкото и да е неприятно да го признаем, това са фактите.

За мен не е изненада този срив. Още по време на меркатото го казах, че ще берем ядове. Малдини и компания не подсилиха отбора подобаващо и неминуемата криза настъпи. И понеже не те знам откога пишеш във форума, ще ти кажа че по време на китайското меркато бях разкритикувал Мирабели за някои трансфери и тук 2/3 от форума ми скочиха на нож. После всички знаем какво стана.

П.С. Чувствай се свободен да ме игнорираш като не ти се четат негативни мнения. Ако всеки коментар е от типа “тия ги калмарим”, то форумът ще се обезмисли.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Лига Европа

Мнение от EGPanovski » 26 фев 2021, 15:59

Абе....че можеше по-добре....можеше :D :D
Ама каквото, такова. Играем и тва е. Тук както някой от колегите по-нагоре каза ще са важни опитните играчи, лошото е обаче че се изчерпват само с двама - Ибрахимович и Кяер. Това е според мен и една от причините за моментния спад в играта. Отбора е много млад и сякаш напрежението им идва в повече. Погледите се впериха в тях като първенци в класирането и очакванията рязко скочиха, съответно и разочарованието при недобър резултат. Ама трябва да свикват. Играят в Милан, не в Салернитана.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4046
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 398 times
Been thanked: 764 times

Re: Лига Европа

Мнение от Casciavit » 26 фев 2021, 16:04

Ужас.
Кошмарен жребий.
Изображение

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Лига Европа

Мнение от nik » 26 фев 2021, 16:13

Сигурен съм , че ни очакват два грандиозни сблъсъка . Ман Ю играят на ниво този сезон , но и ние ако върнем част от увероноста си ще предложим добър футбол . В крайна сметка ако продължим , ще бъде невероятен заряд за края на първенството , докато евентуална елиминация пък ще ни спести допълнителни сили с мачовете в ЛЕ . Ако ще те ритнат , по добре да го стори расов кон отколкото магаре . Снощи бяхме на косъм да ни ритне "магаре" .

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11108
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 727 times
Been thanked: 2289 times

Re: Лига Европа

Мнение от vik rossonero 96 » 26 фев 2021, 16:23

Някой го каза много правилно по-нагоре. След като сме се засилили към връщане в Шампионската лига, това е отличен шанс да си сверим часовниците. Юнайтед са с различен сезон от нашия. Ние почнахме супер мощно и до декември нямаше кой да ни спре. След това обаче сериозен спад. Юнайтед от началото на сезона са ups and downs, което хем ги крепи близо до върха, хем не им дава реален шанс да се борят за него. И двата отбора са втори в класиранията, като ние сме една идея по-близо до първото място, но това не е резултат от последните ни мачове, което е най-важното.

Седмицата Юнайтед-Наполи-Юнайтед определено ще е тежка, а най-лошото е, че ако решим да си пестим силите с Верона и Фиорентина ще изядем дървото.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4046
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 398 times
Been thanked: 764 times

Re: Лига Европа

Мнение от Casciavit » 26 фев 2021, 16:24

nik написа:
26 фев 2021, 16:13
Сигурен съм , че ни очакват два грандиозни сблъсъка . Ман Ю играят на ниво този сезон , но и ние ако върнем част от увероноста си ще предложим добър футбол . В крайна сметка ако продължим , ще бъде невероятен заряд за края на първенството , докато евентуална елиминация пък ще ни спести допълнителни сили с мачовете в ЛЕ . Ако ще те ритнат , по добре да го стори расов кон отколкото магаре . Снощи бяхме на косъм да ни ритне "магаре" .
Какво пестене на сили, ало? Ние сме Милан.
Мачове с отбори като Манчестър Юнайтед, Аякс и подобни отбори са мачове на честта. Предпочитам да отстраним Юнайтед и после да отпаднем безславно от Гранада, отколкото да пестим сили и да ни шибнат с 0-4 насред Сан Сиро.
Изображение

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Лига Европа

Мнение от milanist_stz » 26 фев 2021, 16:59

Casciavit написа:
26 фев 2021, 16:24
nik написа:
26 фев 2021, 16:13
Сигурен съм , че ни очакват два грандиозни сблъсъка . Ман Ю играят на ниво този сезон , но и ние ако върнем част от увероноста си ще предложим добър футбол . В крайна сметка ако продължим , ще бъде невероятен заряд за края на първенството , докато евентуална елиминация пък ще ни спести допълнителни сили с мачовете в ЛЕ . Ако ще те ритнат , по добре да го стори расов кон отколкото магаре . Снощи бяхме на косъм да ни ритне "магаре" .
Какво пестене на сили, ало? Ние сме Милан.
Мачове с отбори като Манчестър Юнайтед, Аякс и подобни отбори са мачове на честта. Предпочитам да отстраним Юнайтед и после да отпаднем безславно от Гранада, отколкото да пестим сили и да ни шибнат с 0-4 насред Сан Сиро.
Седмици наред пиша точно това. Наистина много хора не осъзнават какво е Милан. Ние сме вечно ебааати пичовете, дето щели да пестят сили. Та ние нямаме сериозен отстранен съперник в Европа от ДЕВЕТ години! Все повече се изнервям на това. Нашата цел може да е само спечелване на турнира, не да си играйкаме и живуркаме, ние не сме Наполи или Рома. След като английските грандове взимат напълно сериозно Лига Европа и си я печелят/играят финали, значи не те, а италианските клубове са тъпанарските в случая, че се големеят на голите си гъзове. Иска ми се ние да правим изключение.

Отговори