Шампионска лига

Mr.Georgiev
Фен на Калчото
Мнения: 184
Регистриран: 04 юни 2018, 23:30
Has thanked: 84 times
Been thanked: 38 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Mr.Georgiev » 30 май 2021, 00:52

Гуардиолчо за пореден път глътна яко вода. Още не мога да си обясня как може толкова хора да го мислят за едва ли не най-добрия треньор или "поне" в ТОП 3... пълна издънка е тоя, честно. :D

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Casciavit » 30 май 2021, 00:52

Sheva7 написа:
30 май 2021, 00:12
Вероятно ще спечелят третата преди дъртата кранта. :D thumbsup
Аз се надявам ние да спечелим 8-мата и 9-тата преди Байерн и Ливърпул. :)

Бачи Арно, хайде купувай ни най-накрая. thumbsup
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Ne13sta » 30 май 2021, 00:53

Напълно заслужена титла за Челси. Тухел е страхотен треньор. Аз също се радвам за Канте и Тиаго.

П.С. Абе тука нямаше ли едно 5-10 човека, които преди година викаха да не връщаме Силва, понеже бил стар и не ставал?! Единият му закриха профила поради неприлично поведение. whistle :lol:
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Шампионска лига

Мнение от gLoRy » 30 май 2021, 01:06

For the third successive Chelsea UEFA Champions League game, Kanté has been chosen by UEFA Technical Observers as the Player of the Match.

:D

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 934
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Il Professore » 30 май 2021, 02:17

Прехвалкото Гуардиола отново беше тотално разкрит.

Из форума на Джуве:
Как ми се иска само веднъж да играем на финал с такава сдухана история, не винаги с Ливърпул, с Аякс, с Реал, с Барса, с Мухлян... имам чувство, че единствени ние не можем да стигнем на финал срещу някакъв сдухан отбор без традиции и ташаци. Реал играха с Валенсия, с Атлетико, Милан играха със Стяуа и Бенфика, Байерн имат успехи срещу Борусия, Валенсия и ПСЖ...

Имам чувство, че това е предопределен турнир, решен от съдбата. Гледай ги тези заухавите Челси - едно време сложиха некъв дюнерджия за треньор и биха Байерн на собствения им стадион, въпреки че онези откриха резултата в 83 минута, а след това топката мина накрая между ръцете на Нойер.Тоя сезон завършват 4 в Англия (щото Лестър са малоумни), миналият също - сега са европейски шампион... Юнайтед, които никой днес нямаше да помни, Анчелоти ги направи отбор, ама не случайно - после трябваше да вкарат два гола след 94 минута на Байерн. Ама си е друго да падаш с гол от засада, друго си е Недвед да пропуска финал, щото са такива правилата.

Челси, ако не греша, май имат един загубен финал в Европа (и спечелени 5-6)... с Грант, Тухел, Бенитез и Сари bduh.gif. Ние да си съберем Дрийм тийма в прайма пак ще загубим, сигурно с гол от тъч.
Прокобо мръсна...
Изображение

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Шампионска лига

Мнение от F.Inzaghi_9 » 30 май 2021, 02:54

Il Professore написа:
30 май 2021, 02:17

Из форума на Джуве:
Как ми се иска само веднъж да играем на финал с такава сдухана история, не винаги с Ливърпул, с Аякс, с Реал, с Барса, с Мухлян... имам чувство, че единствени ние не можем да стигнем на финал срещу някакъв сдухан отбор без традиции и ташаци. Реал играха с Валенсия, с Атлетико, Милан играха със Стяуа и Бенфика, Байерн имат успехи срещу Борусия, Валенсия и ПСЖ...

Имам чувство, че това е предопределен турнир, решен от съдбата. Гледай ги тези заухавите Челси - едно време сложиха некъв дюнерджия за треньор и биха Байерн на собствения им стадион, въпреки че онези откриха резултата в 83 минута, а след това топката мина накрая между ръцете на Нойер.Тоя сезон завършват 4 в Англия (щото Лестър са малоумни), миналият също - сега са европейски шампион... Юнайтед, които никой днес нямаше да помни, Анчелоти ги направи отбор, ама не случайно - после трябваше да вкарат два гола след 94 минута на Байерн. Ама си е друго да падаш с гол от засада, друго си е Недвед да пропуска финал, щото са такива правилата.

Челси, ако не греша, май имат един загубен финал в Европа (и спечелени 5-6)... с Грант, Тухел, Бенитез и Сари bduh.gif. Ние да си съберем Дрийм тийма в прайма пак ще загубим, сигурно с гол от тъч.
Прокобо мръсна...
KARMA IS A BITCH! whistle

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Шампионска лига

Мнение от BANKERA » 30 май 2021, 08:36

Обаче съдбата как си знае работата! Миналия сезон първо единия изкуствен отбор игра финал и го загуби, а тази английския му еквивалент стори същото. И най-странното е, че тези играчи не изпитваха разочарование след загубата или поне аз не видях такова в очите им. Няма го гладът при тях, някакси са пренаситени и нямат мотивация за проклетата ШЛ. То, вярно че последните години някакси се изгуби блясъка на турнира, но все пак не се виждаше живец вчера в гражданите и някакси не можеха изобщо да противодействат на противника си. Поне Тиаго най-накрая се окичи с трофея, като не успя с нас поне другаде получи подобен шанс.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Шампионска лига

Мнение от cuorerossonero » 30 май 2021, 10:13

Що се занимавате да им четете форума на тия мърши... rolleyes
PIOLI VATTENE!!!

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Forze » 30 май 2021, 10:30

Отново безинтересен финал между два английски отбора - аз имам обяснение и то е "пренасищане с мачове" в резултат на което към края на сезона футболистите нямат сили да играят на върха на възможностите си или както е в случая, половината гледат и към европейското. Чудно ми е кога ли повече хора ще разберат, че повече не означава непременно по-качествено.

Колкото до цитирания фен на Ювентус - или не познава европейския футбол или не е бил роден по време на мачовете със Стяуа и Бенфика, които споменава.

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Sheva7 » 30 май 2021, 11:42

Въпросният фен е объркал Анчелоти с Фергюсън. :D

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Casciavit » 30 май 2021, 12:13

cuorerossonero написа:
30 май 2021, 10:13
Що се занимавате да им четете форума на тия мърши... rolleyes
Тези мърши не си научиха урока?! :O
Искал бил със Стяуа и Бенфика. Не ги ли отстраниха точно Порто този сезон? facepalm Каква е гаранцията, че щяха да победят онази Стяуа? Или да минат през онзи отбор на Цървена звезда, дето отстраняваше Реал?
Изображение

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Шампионска лига

Мнение от brakeit89 » 30 май 2021, 14:21

И сега какво стана ? Колегата дето ми обясняваше колко е велик Гуардиона и какво направи с 1+млрд. за играчи ?
Май тая ШЛ не е като да се печели от само себе си, ами има много фактори.
Те Сити май нямаха нито 1 чисто положение за гол за цял мач ..... Пълна трагедия.
Ама то гениално на финал в ШЛ да излезеш без деф. халф ....

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 934
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Il Professore » 30 май 2021, 14:40

cuorerossonero написа:
30 май 2021, 10:13
Що се занимавате да им четете форума на тия мърши... rolleyes
За забавление. :D
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Шампионска лига

Мнение от Casciavit » 30 май 2021, 14:45

brakeit89 написа:
30 май 2021, 14:21
И сега какво стана ? Колегата дето ми обясняваше колко е велик Гуардиона и какво направи с 1+млрд. за играчи ?
Май тая ШЛ не е като да се печели от само себе си, ами има много фактори.
Те Сити май нямаха нито 1 чисто положение за гол за цял мач ..... Пълна трагедия.
Ама то гениално на финал в ШЛ да излезеш без деф. халф ....
Разликата между Гуардиола и Конте е, че единият с 1 милиард за играчи печели титла, купа и играе финал на ШЛ, където пада от Тухел, а другият отпада в групите като 4-ти от Шахтьор Донецк. :lol:
По същия начин аз мога да ти кажа следното: Конте да стигне първо Тухел и Робрто Ди Матео, после да се мери с Големите в тоя занаят.

Има фактори, когато си търсиш оправдание за Перуканчо. За Анчелоти защо няма фактори?
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Шампионска лига

Мнение от R. GULLIT » 30 май 2021, 15:04

2 милиарда са, не 1. Поне така разбрах от коментарите преди мача. Част от тях бяха наследство за Хосеп след Байерн и някои вероятно още са там.

Отговори