Световно първенство по футбол Катар 2022

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Pacetoo » 26 ное 2022, 19:26

Как добре се разбират Тео и Ембапе, да има как да ги трампим с Леао. 🤪

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от yavor_acmilan » 26 ное 2022, 19:27

Тео и Мбапе каква комбинация само..😍😍
#PIoliOut

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от nik » 26 ное 2022, 21:58

Тоя нещастник ирати го играе отново ВАР на орсато . Само тоя палячо видя засада в първия мач на първенството , но отново с наряд от мафиотската организация .

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от drzzd » 27 ное 2022, 00:15

Top Gun Maverick написа:
26 ное 2022, 18:31
Айде стига ни разваля фантазиите бе човек, знаем, че не изглеждат така, ама не ги и търсим реално, просто си лафим тука. Моралният форум е другаде. Извън майтапите знаем какво се опитват да натрапват западняците по целия свят. Така натрапват демокрасито и Американците навсякъде - поднесено с добри намерения, макар съпроводено с бомби или изисквания изгодни само за тях.
Не се притеснявай за фантазиите, тях можеш в порнхъб да си ги възстановиш. Секцията е много богата.

Какво точно ти натрапват западняците? Да са те вкарали в стая с хомосексуалисти и да са те накарали да ги гледаш насила? Много лоши тия запаняци и сащинци, ама се счупваме да им ползваме продуктите, нали? Караме им колите, ползваме им техниката. Бахти лошите западняци, чуек, карат ни тука да гледаме мъже как по цял се бодат :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Dawnweaver » 27 ное 2022, 00:42

В интерес на истината техниката повече на азиатците ползваме, но разбирам като цяло тезата. :)

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Top Gun Maverick » 27 ное 2022, 08:22

Може в порнхъб, може на живо, може в главата ми, според ситуацията, не е там работата. Като си толкова за натрапването на тези неща, не ми ги натрапвай на мен, че то натам вървят нещата като те чета. Нямам нищо против гейове и т.н. имам доста познати такива, но нямам намерение да ходят наляво надясно и по всякакъв начин да ми ги врат в носа, да свалят християнските символи от всички обекти в Германия както става напоследък и още безброй неща. Тая толерантност докара Англия дотам, че да не може да се отърве от Пакистанци и всякакви чалми. Традиционното семейство отдавна е цел на запада да мине на заден план за да се контролират още по-лесно хората като им сведат морала до минимум. В държави като Норвегия в училищата бълва от материали ако родителите ти повишават тон и ти се карат да се оплачеш, а те ще се погрижат. За най-малкото ти вземат децата, ако са брат и сестра ги пращат в отделни семейства за да скъсат връзката по между им и всичко това за доброто на детето. А истината е, че просто имат много двойки от 30-те пола на които ги дават, това дете расте там и приема всичко за нормално като му се показва пътя в живота, че само трябва да си избере пола. Да не говорим за скандинавските им традиции в които детето е изнасилвано в много от семействата, които още ги спазват. Въобще запада в целта си да бъде толерантен стана олицетворение на извращенията понеже много бързо от охолния живот им омръзна всичко нормално. Та нека се защитават извратеняците, но не и да го натрапват на всеки защото ако някой излезне с лента, че е хетеросексуален или аз съм бял ще стане мега проблем. Тоест едното може да се натрапва, а другото не. Сори, ама да си бял мъж, хетеросексуален в днешно време си е дискриминация отвсякъде. Ненормалното никога няма да стане нормално, колкото и да им се иска защото света тогава би се стопил, макар то и това да си е цел отдавна на всякаква западна интелигенция с власт. Все пак действително тая планета не може да се умножава като население постоянно от два века насам, та може да имат всякакви цели с тая толерантност. Малко като завоевателите едно време когато са давали всякакви "дарове" на местните туземци. evil

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от iLDiavolo » 27 ное 2022, 12:06

Без да съм капацитет по темата, ама това с норвежките истории ми звучи като силно претоплена манджа. Съгласен съм, че не трябва да има крайно толерантно отношение към децата, все пак са деца, а и нашето поколение, въпреки шамарите и наказанията, пак произведе достатъчно качествен материал. Ама и да се вярва, че в Норвегия като се оплаче детето и бащата отива на бесилото, ми е малко наивно.
#weareacmilan

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Top Gun Maverick » 27 ное 2022, 13:43

Не си се интересувал достатъчно. Имаше история даже с една Българка, която живее там и я бяха раздули много по тв. Това си е практика. Буквално могат да влезнат у вас с полицай, вземат ти детето и имат право да не ти се обясняват, само да ти дадат заповед и чакаш решение по случая, а дотогава мисля ако имаш право да го видиш, задължително в присъствието на надзорник, който слуша какво му говориш. А какво ще е решението...много зависи какво точно ще обясни детето, да не говорим за силно манипулираната детска психика. Ако ти се занимава, потърси информация, аз също не вярвах, че са така строги. Не говорим за бой, ти нямаш право да му се караш и да му говориш на висок тон дори когато прави бели. За бой ако се докаже, че дори половин шамар е изяло, забравяш го просто. Едва ли ще повярваш, че има и пасти в Скандинавието където е прието мъжкото дете да бъде изнасилено от родата за да стане мъж, при това съвсем законно :O но повярвай, много тъпотии има по този свят. На някои места там си живеят по племенно му и никой копче не може да им каже. Точно както на Индианците в резерват в САЩ, но те нямат такива традиции доколкото знам, обаче върви разбери вътре какво се случва.
Смятайте колко е интересно това световно за неутралния зрител щом такива неща се дискутират в темата. :lol:

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Casciavit » 27 ное 2022, 15:36

drzzd написа:
27 ное 2022, 00:15
Top Gun Maverick написа:
26 ное 2022, 18:31
...Извън майтапите знаем какво се опитват да натрапват западняците по целия свят. Така натрапват демокрасито и Американците навсякъде - поднесено с добри намерения, макар съпроводено с бомби или изисквания изгодни само за тях.
...? Много лоши тия запаняци и сащинци, ама се счупваме да им ползваме продуктите, нали? ...
Не се прави, че не знаеш за какво става дума. Маверик е мъж на 40 години, с две деца и е огромен фен на американското филмото изкуство. Тук става дума за нещо съвсем друго и не виждам смисъл да смесваме двете теми. :)
И за другото - говори от свое име. Аз лично освен един телефон, лаптоп нa HP и една флашка Kingston, прозиведени в Китай и Тайван съответно, другото американско нещо не намирам вкъщи. Но дори да бях затрупан, това е най-тъпоумната логика. :D Все едно като съм фен на Милан, да нямам право да критикувам нищо италианско. :lol:

Именно държави като САЩ и Канада са тези, които дават подиум на най-големите извращения в нашето съвремие и размахват пръст на такива като нас и унгарците, които чат-пат се противопоставят, пък ти се опитвай да маргинализираш чуждото мнение колкото си искаш. :)
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от drzzd » 27 ное 2022, 15:44

Top Gun Maverick написа:
27 ное 2022, 08:22
...

Като си толкова за натрапването на тези неща, не ми ги натрапвай на мен, че то натам вървят нещата като те чета.

...
Какво точно ти натрапих, ве мен? Казах ти, че лезбо двойките не са като тези по филмчетата в интернет и ти се разсърди, че ти развалям фантазиите. Даже ти дадох опция как да си ги възстановиш, че явно доста емоционално го приемаш. Ама след всичките неща дето си избълвал нагоре, и най-вече дискриминацията, която изживяваш, хич не съм изненадан относно това.

И тука някъде приключвам темата (поне от моя страна), защото идеята ми далеч не е да променям гледанта точка на някого. Всеки има право да вярва в каквото си поиска - било то плоска земя или страшни LGBTQ норвежци, които ти взимат децата, за да ги направят като тях. Просто си изказах мнението, защото е адски парадоксално човек да изразява анти-гей позции, коментирайки чужда нация, която опитва да отстоява публично своите позиции, а в същото време този същия човек да мачка змията на лезбийки в сайтовете за пораснали :)

П.С. Моралът, който спомена в началото, за съжаление отдавна сме го загубили, особено по нашите географски ширини. И не е никак лошо отвреме навреме да си го припомняме, независимо дали "моралният форум" е тук или другаде. Защото загледай се в ежеденвните (локални) новини, с които ни заливат, и си направи равносметка къде се намираме като цялостна картинка и как допринасяш за нея ти като личност (всеки, който чете това).
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от drzzd » 27 ное 2022, 15:52

Casciavit написа:
27 ное 2022, 15:36
drzzd написа:
27 ное 2022, 00:15


...? Много лоши тия запаняци и сащинци, ама се счупваме да им ползваме продуктите, нали? ...
Не се прави, че не знаеш за какво става дума. Маверик е мъж на 40 години, с две деца и е огромен фен на американското филмото изкуство. Тук става дума за нещо съвсем друго и не виждам смисъл да смесваме двете теми. :)
И за другото - говори от свое име. Аз лично освен един телефон, лаптоп нa HP и една флашка Kingston, прозиведени в Китай и Тайван съответно, другото американско нещо не намирам вкъщи. Но дори да бях затрупан, това е най-тъпоумната логика. :D Все едно като съм фен на Милан, да нямам право да критикувам нищо италианско. :lol:

Именно държави като САЩ и Канада са тези, които дават подиум на най-големите извращения в нашето съвремие и размахват пръст на такива като нас и унгарците, които чат-пат се противопоставят, пък ти се опитвай да маргинализираш чуждото мнение колкото си искаш. :)
Кво значение има кой на каква възраст е и в какво семейно положение се намира? Говорим за културен парадокс на най-плитко ниво. "Не на мъжете дето се шибат, да на жените дето си го слагат с к*р колан."

Оттам нататък навлизаме в дълбокото, където именно се корени целия проблем. Тва е малко като бг феновете на Русия в тази сутиация с Украйна, които постоянно пътуват в Западна Европа, карат колите на западноевропейците (втора, трета, пета ръка), пращат децата си да учат в САЩ или из Европа, но никога не помислили да се обърнат към мадър Раша. За теб ако е тъпоумна логика, това си е твой проблем. Истината обаче е, че обяснява що сме толкова назад с материала и защо още дълго ще бъдем така.

Иначе, кво? Не ползваш Гугъл? Не ползваш Майкрософт? Андроид? Или пък iOS? Не всичко технологични продукти, за които говоря са предметни.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Cafu » 27 ное 2022, 16:17

drzzd написа:
27 ное 2022, 15:52
Casciavit написа:
27 ное 2022, 15:36


Не се прави, че не знаеш за какво става дума. Маверик е мъж на 40 години, с две деца и е огромен фен на американското филмото изкуство. Тук става дума за нещо съвсем друго и не виждам смисъл да смесваме двете теми. :)
И за другото - говори от свое име. Аз лично освен един телефон, лаптоп нa HP и една флашка Kingston, прозиведени в Китай и Тайван съответно, другото американско нещо не намирам вкъщи. Но дори да бях затрупан, това е най-тъпоумната логика. :D Все едно като съм фен на Милан, да нямам право да критикувам нищо италианско. :lol:

Именно държави като САЩ и Канада са тези, които дават подиум на най-големите извращения в нашето съвремие и размахват пръст на такива като нас и унгарците, които чат-пат се противопоставят, пък ти се опитвай да маргинализираш чуждото мнение колкото си искаш. :)
Кво значение има кой на каква възраст е и в какво семейно положение се намира? Говорим за културен парадокс на най-плитко ниво. "Не на мъжете дето се шибат, да на жените дето си го слагат с к*р колан."

Оттам нататък навлизаме в дълбокото, където именно се корени целия проблем. Тва е малко като бг феновете на Русия в тази сутиация с Украйна, които постоянно пътуват в Западна Европа, карат колите на западноевропейците (втора, трета, пета ръка), пращат децата си да учат в САЩ или из Европа, но никога не помислили да се обърнат към мадър Раша. За теб ако е тъпоумна логика, това си е твой проблем. Истината обаче е, че обяснява що сме толкова назад с материала и защо още дълго ще бъдем така.

Иначе, кво? Не ползваш Гугъл? Не ползваш Майкрософт? Андроид? Или пък iOS? Не всичко технологични продукти, за които говоря са предметни.
Бас ловя, че си си сложил украинското знаменце на профила във фейсбук.

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от PerfStranger » 27 ное 2022, 16:24

А аз бас ловя, че си проста руска подлога.

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от Forze » 27 ное 2022, 16:37

Иии.... ето за това, нека коментираме само футбол в този форум. ;)

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Световно първенство по футбол Катар 2022

Мнение от R. GULLIT » 27 ное 2022, 16:38

Като например, че Мартинез сложи наш Шарл на върха на атаката.

Отговори