Суперлига

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Суперлига

Мнение от zahari_acmilan » 22 апр 2021, 15:26

Какви заеми, какви изхвърляния.
То по - скоро ще закрият калчото от колкото да изхвърлят Милан , Интер и Ювентус от него. Кой в Италия има смелост да бутне Аниели !?
Кой турнир в света по какъвто и да е спорт дава награден фонд под формата на заем !?
Стига сте говорили глупости !
Да Супер Лигата бе не честна , не коректна , не добре замислена, НО беше нещо НОВО , което ТРЯБВА да стане във футбола рано или късно , за да може онези от УЕФА и ФИФА да разберат до къде го докараха.
В момента абсолютно никакви санкции не могат да ни наложат или глобят. Няма закон. Единствено може да загубим лобито си в Уефа , което нямаме от времето на Берлускони.
И последно да не забряваме ,че Милан и Реал М винаги са били в много близки приятелски взаимоотношения. Още на времето Галиани казваше , че Флорентино прекъсвал срещи за да се види с него.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Суперлига

Мнение от brakeit89 » 22 апр 2021, 16:45

Ne13sta написа:
22 апр 2021, 14:39
Как по точно ще ни изхвърлят от всички първенства ? По кой закон, и по кой член ? И ако изхвърлят всички тези отбори по някакъв начин, не мислиш ли че ще се дръпнат една огромна част от фенската маса ? В такъв случай Уефа и първенствата директно увисват откъм телевизионни приходи.

Сам си казваш, че си бил против предишното ръководство на Уефа, сам казваш, че някои отбори са били богопомазани, но същевременно си ок Милан да играе там без никакво лоби ? Аз не виждам логика тук, тъй като и сега нещата не са по-различни. Друг отбор не бил бутан, но в 2 сезона Реал взеха ушатата със 7 гола от засада. За суперлигата се говори, че и обикновеният зрител ще чува комуникацията между реферите. Би трябвало съдийството да е доста по-прозрачно и безпристрастно.

А Флорентино Перес може да е всякакъв, но се е доказал като един от най-великите президенти във футбола. Визиктката и успехите му говорят категорично. Силно се съмнявам, че ще набие Реал Мадрид в тинята. Лигата се разпадна заради английските отбори, но сега вероятно ще плащат неустойки.

Джей Пи Морган едва ли биха дали заем от 10 млрд. ако той не е рентабилен. Особено след финансовата криза през 2009-та заеми не се отпускат толкова лесно. Тук става въпрос за космически телевизионни права и масово популяризиране на футбола в Сащ. А да, и Уефа няма да прибира повечето приходи като организатор. :)

За форума на Чесли, мисля ти е ясно защо го казвам. Там всички ще да са против суперлигата, а ако не се лъжа, ти беше и фен на Челси. Ако съм в грешка и те бъркам с друг потребител, то се извинявам. :)

П.С. Не виждам нищо лицемерно в изказването си. Аз директно заявявам, че другите отбори не ме вълнуват. За мен е важно Милан да върви нагоре, а останалите - кучета ги яли.
Нека да уточним нещо. Аз винаги съм бил фен на Милан и на Италия. Още от малък майка ми ме зариби по футбола, като съм завършил и спортно естествено със спорт - футбол. Винаги съм бил фен на италианските играчи(като цяло), като Малдини и Индзаги винаги са ми били слабост.
В Англия станах фен на Челси точно поради тая причина, а имено италианските играчи, които играеха там.
Български футбол не гледам, така че е нормално да гледам други първвенства(Английско и Италианско реално гледам) и да харесвам отбор в друго първенство.
Но Милан винаги са ми били номер 1. Това ми обяснение дори ми се струва малко излишно, но както и да е.

Сега за другото. Някои хора много бъркате с това, че си мислите, че понеже доста фенове са против Суперлигата(дори само тук да гледаме), понеже видиш ли били фенове на Уефа и заради това са против Суперлигата, което е абсолютно невярно.

Би ли споделил, коя е била тая година в ШЛ, в която Реал са спечелили с 7 гола от засада? И е хубаво като се гледа даден мач, да се гледа реално на нещата. Понеже явно визираш онзи мач с Байерн. В тоя мач единия от головете на Байерн беше нередовен, а и им дадоха дузпа, която беше гавра с футбола. Друг е въпроса, че те я пропуснаха(ако не се лъжа) и се *******. В тоя сблъсък съдията изобщо не знаеше къде се намира.
Спомням си обаче 1 хубав период, в който Реал доста дълги години не минаваха 1/8 финалите.
Та хубаво е да се гледат всичките решения, от А до Я.

А що се отнася за Суперлигата и че щяло да се чува какво говорил рефера и тем подобни глупости. Това първо са спекулации и второ това не е гаранция за нищо. То и ВАР щеше да изчисти футбола, а в момента положението е трагедия.

И реално нали се сещаш кои точно ще са отборите с власт в тая Суперлига, мда няма да сме ние.
Ние сме там, за да може да ударят по-голям натиск.Не само ние де, ами и други клубове, които реално в момента са всичко друго, но не и сред "големите".

А това, че видиш ли Уефа не можели да направят нищо и тем подобни глупости, които ръсеше Перез го видяхме.

Точно 1 ден му изтрая целият фарс и се доказа на 100%, че 99% от нещата, които Перез изрече са пълни глупости и лъжи.
И искаш ли да се обзаложим на 1000%, че никой няма да плати никаква неустойка.

Джей Пи Морган не са идиоти, очевидно е че искат да сложат ръка върху футбола. Хайде не, американците да се намесват във футбола, защото на 100% ще го превърнат в цирк.
Тая Суперлига беше точно това, опит играта да се превърне в цирк.

Нито имаме договори, нито детайли да говорим. Само едни напразно хвърлени думи и големи обещания, които видяхме какво стана.

И пак ти казвам, за да се изнижат толкова бързо, работата е ясна, дали Уефа не е можела да направи нищо. Наивно е да се мисли, че видиш ли заради феновете английските отбори си биха чукалата толкова бързо.

Няма лошо да имаш твое мнение над нещата и да си го подкрепяш, но аз съм на тотално другия полюс и колкото и да не ви изнася, хората, които бяхме на него, се оказахме на 100% прави.

Не твърдяхте ли, че нямало как да ги бутнат и видиш ли нямало как да им направят нищо? И че едва ли не Уефа и ШЛ приключвали, какво стана точно след 1 ден?
Та така и твърденията.
Тия 450млн. или колкото са там, нито знаем под каква форма идват, нито знаем какви пари след това ще получаваме, нито знаем дали ще потръгнат нещата, нито нищо.
Знаем само, че Перез и Аниели са си правили сметки без крачмар. Щели да ми привличат феновете, които играели Фифа и COD. Ти знаеш ли колко наивно звучи това? Точно като лигата и изказванията на Перез, всичко от които станаха на пух и прах точно след 1 ден.

А колко голям президент е Перез не ми се спори. Който и да е им президент и да разполага с такива пари и играчи, ако има мозък у главата ще му се получат нещата. Реално последните години Реал отидоха на върха в ШЛ, главно заради Роналдо. Той ги мъкнеше от групите до финалите. Иначе редовно щяха да отпадат от знайни и незнайни отбори, понеже в дефанзивен план винаги са били леш и са пускали елементарни голове.
Видяхме ги и колко са добре в ШЛ след него.

Но и да приемем, че е най-големият футболен президент, най-великият и т.н., нямам проблем с това, но това не означава, че го бива да създава Лига, да я управлява и прочие.
Едното няма много общо с другото, нали се сещаш.
И ако релано толкова много му чаткаше главата, на него и на другите дебили, то щяха да си направят сметката, че никой няма да ги остави така да си развяват коня и да си правят каквото искат. И най-малкото тая Лига щеше да има най-малкото логически правила и прочие. Защото форматът и е пълен смях и дори 1 аматьор би я измислил по-добре.

И пак казвам като затриеш малките отбори ще затриеш и футбола като цяло, а с това число и Милан.

И БТВ тия неща очевидно не стават толков лесно, има си 1 камара неща, които трябва да се изпипат, 1 камара хора, които трябва да назначиш и още толкова най-различни, малки и големи детайли. А както нагледно видяхме, тия паляци не са измислили абсолютно нищо.

zahari_acmilan, да бе колега и ти до оня ден се изхвърляше как нямало как да я бутнат тая Лига и видяхме колко точно и продължи живота - 1 ден.
Става смешно вече. Като сте сбъркали, поне си го признайте.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8897
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 1632 times

Re: Суперлига

Мнение от Ne13sta » 22 апр 2021, 17:23

Аз не казвам, че Суперлигата не може да бъде бутната, а че няма как нас да ни бутнат НАС от Серия А. Особено в комбинация с гобите и интер. Просто няма кой да го гледа това първенство ако изхвърлят 3-те гранда.

Моето твърдение е съвсем друго. Че подобна лига може да е единствено от полза за Милан, и няма как да ни навреди ако участваме в нея, защото бюджетът ни ще скочи драстично. Тази лига може и да е във вреда за доста отбори, но може и да не е. Ако реално грандовете участват в нея, то в ШЛ и ЛЕ ще има повече място за други отбори. Уефа да си организират турнирите с Аталанта, Сасуоло и Каляри. Никой не ги спира. :)

Основно искам да кажа, че Милан има нужда от сериозно финансиране. И тъй като няма индикации това да се случи чрез някой богат бащица, то поне да се възползваме от Суперлигата. Аз съм ЗА да участваме в нея, ако се състои. Не казвам, че е неприкосновена и ще я има на 100%. Най-малкото не съм бил свидетел, какви договори са се подписали. Казах, че според мен Елиът са се застраховали. Последните новини в темата на Скарони са точно такива.

Ти си против, защото не ти харесва регламента и правилата и са необмислени. Аз съм съгласен с тези твърдения, но не ме и засягат. Футболът отдавна е бизнес. Шейховете как мислиш, че са света вода ненапита пред ФФП ? Ами с кухи договори. Ако има Суперлига няма да има нужда от подобни изпълнения, и ние също ще може да изплуваме от тинята. А сега сме просто с вързани ръце.

За Реал не намирам всичките мачове, но сумарно бяха доволно подкрепени в периода 2017-2018. Не като катуна разбира се, там наистина футболът умря. :)
F3BE6E20-E3BB-4CB1-A4E9-72CD3E9CB89A.jpeg
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Суперлига

Мнение от brakeit89 » 22 апр 2021, 19:46

Нямам проблем с твоето мнение, ама за мен не само, че по тоя начин няма да изплуваме, а нещо повече съвсем спокойно тия отбори могат да затънат още повече.
И Реал и Барса имат огромни дългове. Особено Катунците, които са пред фалит. Те и затова и са готови на всичко за тая Лига.
И аз пак казвам при положение, че няма гаранция за нищо и чисто и просто се мятат 1 лъжи в мрежата от Перез, аз не вярвам на нито 1 негова дума.
И отново никой не ти дава ей така 450млн. че си решил да участвал в новосъздадена лига.

А за Реал както казах срещу Байерн вкараха 2 гола от засада, като единия беше много тънък(но при сегашен ВАР вероятно нямаше да го има), но в същите тия 2 сблъсици Байерн вкараха 1 несъществуваш гол и им дадоха дузпа фантом, която те изпуснаха, което си е техен проблем. Ситуациите бяха 50 на 50. Реално трябва да се гледа цялата картинка.

Някои от снимките и линиите са след съответното подаване и не отговарят.
Гола на Рамос срещу Атлетико - много тънка засада, но е засада факт.
Положението от следващата година срещу Атлетико, тоя мач е релевантен реално, Реал биха с 3-0, а и ситуацията за засадата не се стигна до гол, а от следващото центриране. Но при това имаше засада на 100% - съгласен.

Гола срещу Юнайтед е редовен, ако спреш точно при контакта на топката при подаването, играчите са на 1 линия.
Да не говорим, че на Юнайтед им зачетоха абсолютно нередовен гол, защото при ситуацията, която вкараха нямаше корнер. :Д
Дузпата срещу Ювентус за мен беше 1000% и даже не ми се коментира. Абсолютно чиста дузпа.

Като тук не защитавам Реал. Моята идея за тенденциозно съдийство е, кажи-речи при равни условия(изравнена игра и резултат) съвсем очевидно даден клуб да е бутан и за толкова много години, да няма 1 мач, в който да кажеш че е порязан.

Няма да споменавам мача на Челси или на Арсенал с Барселона, а този "велик" обрат срещу ПСЖ.
1-ви гол нарушение и засада.
3-ти гол 200% симулация на Неймар и естествено дузпа и гол
4-ти гол 200% измислено нарушение и гол от пряк свободен
5-ти гол 200% симулация и измислена дузпа на Суарез.

Като в същото време 10000% дузпа не беше дадена срещу Ди Мария(или Дракслер не си спомням вече), при ясно от 5 километра нарушение.
Обаче видиш ли при супер леките измислени падания/симулации на играчите на Барса дузпа ама веднага се свири.
Както и да е и двата испанси отбора като цяло не ги харесвам. Атлетико са ми по симпатични и реално те бяха най-орязани през годините. :Д

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Суперлига

Мнение от Rassilon » 22 апр 2021, 20:49

Добре де, тези от Барселона толкова ли са тъпи? Явно нарочно го правят.
Считаме, че е също толкова важно да подчертаем фактът, че Съдът вече е гарантирал спешна правна защита, както е поискано, като по този начин потвърждава правото на инициатива от страна на клубовете основатели на Суперлигата. В тази връзка ФК Барселона счита, че би било неправилно необходимият процес на размисъл и дебат да бъде установен при критерии за неоправдан натиск и сплашване.

Въпреки че е напълно наясно с важността и интереса, повдигнати от този въпрос, както и необходимостта да се действа винаги с максимална прозрачност, ФК Барселона ще действа по всяко време с дължимата предпазливост и моли за най-голямо разбиране, уважение и най-вече търпение сред привържениците на ФК Барселона и общественото мнение като цяло.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Суперлига

Мнение от Capolavoro » 22 апр 2021, 21:12

Днес четох интервю на Чеферин, единствено на Барса прощавал, защото Лапорта заварил отбора в окаяно финансово положение и нямал избор :D
Изображение

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Суперлига

Мнение от brakeit89 » 22 апр 2021, 21:39

Катуня са пред фалит. Те това им е надеждата да земат още някой заем и да си забавят фалита. Ама според мен тия няма да ги бъде. Просто няма как да се оправят. И там е една битка за президентски избори и феновете им са кухи лейки. Не могат да се примирят, че трябва да минат от "гранд" на средняк и според мен ще заминат.
Смях:
https://sportal.bg/news-2021042022145172799

https://sportal.bg/news-2021042211263940839
Марота щял да подава оставка от поста си на федерален съветник в Италианската федерация.

Анчелоти:
"Първоначалната ми реакция бе, че се шегуват, че това е шега. Защото нямаше как това да се случи. Беше невъзможно. Спортната култура в Европа е различна от американските спортове. Не защото ние сме прави, а те грешат, но заради самата култура на хората. В САЩ спортът е различен. Той е забавление. В Европа живеем с повече страст. Когато растем, ние искаме да побеждаваме нашите съседи. Порастваме по различен начин.

Футболът е преди всичко спорт. След това много инвестиции и бизнес. Трябва да имаме предвид и двете страни.

За всеки привърженик на футбола това беше странен ден, изненада. Чувахме за Суперлигата в последните няколко месеца, но бях сигурен, че това няма да се случи. Какво да кажа? Срешиха. Тези 12 клуба сгрешиха. Те не взеха предвид мнението на играчите, мениджърите или феновете.

Най-важното е, че те искаха да създадат турнир, който не се основава на принципа на спортните заслуги. Това е неприемливо. Точка.

Бербатов:
“Суперлигата, която шестте английски клуба вече напуснаха, беше ужасна идея, която само щеше да направи дупката между елитните клубове и останалите още по-голяма. Тази огромна сума пари в проекта щеше само да създаде нови проблеми. Играчите щяха да струват още повече и да искат още по-големи заплати. Това ще доведе до повече въпросителни за играчите, които обичат играта, но също така обичат и своите семейство, грижда ги е за него и ще бъдат изкушени от повечето пари.

Да си направиш собствена лига изхвърля честността от картинката. Не е честно Лестър и Уест Хам, които се борят да влязат в зона Шампионска лига. Играчите и треньорите се оказаха под кръстосан огън, но всъщност тези решения са над тяхното ниво,” пише Бербатов пред “Бетфеър”.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3183
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Суперлига

Мнение от Petar Zanev » 22 апр 2021, 22:57

Единствената причина Елиът да искаха да ни вкарат в Супер Лигата ( и да продължават да искат) е, че това много бързо и много драстично ще вдигне цената на клуба и ще могат да получат желаната от тях печалба.
Дори и да се забави продажбата, то с приходите от там, поне отбора ще може да се самоиздържа, а не всяка година да покриват по над 150млн. загуби.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2124
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 791 times
Been thanked: 411 times

Re: Суперлига

Мнение от hotboyz » 23 апр 2021, 09:33

brakeit89 написа:
22 апр 2021, 19:46
Нямам проблем с твоето мнение, ама за мен не само, че по тоя начин няма да изплуваме, а нещо повече съвсем спокойно тия отбори могат да затънат още повече.
И Реал и Барса имат огромни дългове. Особено Катунците, които са пред фалит. Те и затова и са готови на всичко за тая Лига.
И аз пак казвам при положение, че няма гаранция за нищо и чисто и просто се мятат 1 лъжи в мрежата от Перез, аз не вярвам на нито 1 негова дума.
И отново никой не ти дава ей така 450млн. че си решил да участвал в новосъздадена лига
.

.....
Твоята теза се базира основно и само на догадки.
Тези отбори имат предварително подписани договори. Може би заради това, не се знае нашият статут към този момент. Има твърдения, че не сме напускали лигата. Всички тези мастити бизнесмени си връзват гащите предварително. Създаването на този проект е от поне 5-6 години назад. Изчистили са всички детайли, но не бяха предвидили реакцията на феновете, и то предимно в Англия. Това им беше грешката.
Изображение

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Суперлига

Мнение от brakeit89 » 23 апр 2021, 19:43

Всъщност абсолютно нищо не са предвидили. И подцениха нещата яко.
Ако си мислите, че само феновете са спрели тоя проект си живеете в някаква заблуда.
Тоя проект си беше пълна катастрофа и обречен на провал.

Както виждаш почти всички големи бивши играчи, настоящи играчи и треньори ги направиха на пух и прах и казват колко нелеп е бил правилника.

Хич не ме интересува колко са големи. Абсолютна аматьорщина, което доказва тезата ми и на милиони други, че те за тая работа не стават.

Тая Американска Банка иска да сложи пръст във футбола и реално тая лига буквално да стане нейна и след това се почва и с промяна на правилата на играта и т.н.
Точно това е целта. Всеки човек с 2 грама акъл в главата си може да го види това, от думи и действия на т.н. президенти, които уж мислили за футбола, а Перез и оная Вежда проклета си мислят само за техния гъз.
И Валдано и Веждата ми говорят за новото поколение, как едва ли не ще ги откажат от twich и от дигиталния свят(разбирай игрите най-вече) и ще ги накарат да гледат футбол. Пълни глупости са това.
Ей ги че почнаха да го говорят, че не могат да задържат интереса на младите, за повече от 10-12 минути.
Като нищо след година-две ще решат, че трябва да се играе по 25-30 минути на полувреме, видиш ли да може младите да гледат и тем подобни глупости и футбола ще стане един цирк.

Тая СуперЛига е пълен смях и беше/е обречена на провал. Реал и Барса искат да се закърпят за момента, защото особено вторите са пред почти 100% фалит.
Тая Лига ще им донесе дивиденти, ама само в краткосрочен план. В дългосрочен план ще пр**** футбола още повече.

Аз ти го казах, Анчелоти ти го каза и Бербатов го каза.
Това ще доведе до още по-завишени заплати и трансфери и футболистите ще са още по-големи примадони и отсега.

И нека да си дойдем на думата за интереса, който уж щял да генерира тая СуперЛига и дали наистина е така.
Хайде пробвай се да ми обориш фактите.
Джошуа - Фюри - огромен мач, който ще е гледам от милиони и ще донесе рекордни приходи - факт !!! Защо е това? Защото са двамата най-големи в бокса, нали ? Реванша ще е също толкова интерес, както и гледан.
Ами трети мач в рамките на година ? Четвърти ? Интереса вече спада изключително много и при 5-ти да речем ще ги гледат супер малко хора.
Руиз - Джошуа 2 счупи всички рекорди. Защо ? Защо ли .... ами чисто и просто защото Руиз беше тотален аутсайдер, но успя да победи и на реванша всички тръпнаха в очакване Джошуа да покаже какво може, както и стана.
Правиш ли аналогия ?
Ако си истински фен на даден клуб, човек, ти ще му гледаш всички мачове. Без значение с Реал ли е, с Барса ли е, с Лестър или Уест Бромич. Същото е и в ШЛ. Разликата с най-големите мачове е, че те са РЕДКИ, не се случват всеки сезон и това е ОГРОМНО събитие, както Джошуа - Фюри. Гледат ги много фенове, като много от феновете, които гледат са фенове на други отбори, които или гледат заради зрелище или заради резултат(интересува ги заради техния отбор, който подкрепят) или са неутрални зрители или фенове на по-малки отбори.

Като я направиш тая СуперЛига и точно за година-две на всички ще им писне да гледат тия "големи" отбори един срещу друг. Ще искат да гледат пример 2, а имено Руиз - Джошуа, в която underdog-a печели и евентуално да видят довършване в реванша или голям обрат.

Да не говорим, че гарантирано тая СуперЛига ще отблъсне 1 камара народ, като мен и милиони други, които не само, че са против нея, ами разбират, че това вреди на 100% на футбола. Как очакваш неутралните фенове, които са милионни и до момента реално генерират огромен интерес да гледат? Как очакваш феновете на т.н. малки и средни отбори да седнат и да гледат, след като тия т.н. "големи" отбори реално са ги заклали и тия т.н. малки, средни отбори няма как да се доберат до там реално.

Ще има интерес в началото, това е ясно, но тоя интерес ще умре много бързо, както и цялата работа и след това ще последва фалит след фалит.
Да не говорим, че на 100% ще си правят схеми и огромни залози. Кой точно ще ги наблюдава за това? Уефа/Фифа в момента имат закони за тия работи, както и хора, които работят и следят тия неща.

Та както и да го въртим цялата им организация беше/е една пародия на аматьорско ниво.

Реал/Перез и Катунците реално никога няма да поискат някакви промени за доброто на футбола. Те искат това, което им изнася. И шефчето на Уефа го каза това.
Перез не иска да има таван на заплати(за отделен играч), както и за трансферни суми и прочие, защото после няма така лесно и двата испански клуба да крадат играчи и като решат да вземат някой, 20млн. на година, 100+млн. за трансфери.
Те не искат да се ограничи въздействието на агентите, както и да се забранят всички приказки от страна на агент/играч, който има договор със съответния клуб. Това не ги устройва.
А реално на футбола това му трябва. Както и на 100% прозрачност, читави технологии(не ВАР), както и читаво съдийство и да се знае, че играта е на 100% чиста.

dadino
Фен на Милан
Мнения: 801
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Суперлига

Мнение от dadino » 23 апр 2021, 20:03

@brakeit89, абсолютно моето мнение се препокрива с твоето. Приличаш на човек, който е играл футбол, както и аз съм играл.
Тази Суперлига ще е топ първенство точно 3, 4 години. Футболът е интересен, защото е непредвидим и най - силния може да загуби от доста по - слаб съперник. Всичко това се обезмисля, ако някакви 10 -15 отбора цъкат помежду си.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7193
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Суперлига

Мнение от cuorerossonero » 23 апр 2021, 20:48

Capolavoro написа:
22 апр 2021, 21:12
Днес четох интервю на Чеферин, единствено на Барса прощавал, защото Лапорта заварил отбора в окаяно финансово положение и нямал избор :D
Тоя Чеферин пък е такава пу*ка непоръбена, че няма накъде. Той щял да прости! facepalm :O
Кой си ти бе, самозабравила се мършо, дето днес те има, утре те няма. facepalm
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Суперлига

Мнение от F.Inzaghi_9 » 23 апр 2021, 23:23

Реал М и Барса имали допълнителен бонус в Суперлигата, а четири клуба щели да вземат по-малко пари
В контракта изрично пише, че 4 от предвидените 15 клуба щели вземат два пъти по-малък финансов дял за участието си в Суперлигата. Това са Интер, Милан, Атлетико и Дортмунд. На другия полюс са Реал и Барселона, за които е бил предвиден бонус от 60 млн. евро, който е щял да бъде разпределен в първите два сезона на състезанието.

Спортал
Значи, тоя корифей - Ванката ГЪзидис, само заради това трябва да си събира партакешите по възможно най-бързия начин от Милан. angry

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Суперлига

Мнение от vlado_sheva » 24 апр 2021, 00:19

Все още не сме официално аут от тази шитня и информация от УЕФА днес го потвърждава, можело да не играем в ШЛ догодина дори и да сме в топ 4 - браво на Гъзидис и американците, страхотен шахматен ход 7 кръга преди края на първенството.

Как да очакваме треньорът и играчите да са оптимално функциониращи покрай тази история? Да си толкова разбалансиран и да не знаеш, дори и да си постигнеш целта, дали има смисъл. Пълна аматьорщина.
Andiamo Rossoneri

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Суперлига

Мнение от brakeit89 » 24 апр 2021, 01:20

dadino написа:
23 апр 2021, 20:03
@brakeit89, абсолютно моето мнение се препокрива с твоето. Приличаш на човек, който е играл футбол, както и аз съм играл.
Тази Суперлига ще е топ първенство точно 3, 4 години. Футболът е интересен, защото е непредвидим и най - силния може да загуби от доста по - слаб съперник. Всичко това се обезмисля, ако някакви 10 -15 отбора цъкат помежду си.
57-мо спортно съм завършил(на Септември навремето, сега си нямам идея още ли е, беше отдавна :D ) с профил футбол. Общо взето през всички формации съм минал до мъжете, ама нямаше никакво развитие и пари и приключих малко след завършване.

F.Inzaghi_9, аз точно това ви казвах. При правила от наши и ваши ще има и много повече. Като например официалните пари може да са едни, ама под масата ще се раздават други за дадени отбори. И каква е гаранцията, че след някоя и друга година хептен няма да ни отсвирят ?

vlado_sheva, съгласен съм на 100%. Абсолютно всичко, което се случва в клуба се отразява на играчите/треньора и то си личи на терена.

Отговори