Първа Професионална Лига

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 09 яну 2019, 09:58

Capolavoro написа:
08 яну 2019, 14:02
49581021_2058343110917081_6260429164843630592_n.jpg
Много голям. :D :D :D
PIOLI VATTENE!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 16 яну 2019, 17:24

За Радо и старозагорския Миро. :D
https://www.sportal.bg/news.php?news=765899
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 16 яну 2019, 20:06

Fossa Dei Leoni_ написа:
16 яну 2019, 17:24
За Радо и старозагорския Миро. :D
https://www.sportal.bg/news.php?news=765899
И Десо. :D
Иначе разбрахме за тоя човекоядец, ние си четем официалния сайт, не четем Спортал. :D Смятай, че сме го взели - Интер, Парма, тва - онва, Жил Висенте, ебати визитката. :D
Лошо е само, че няма как да има имен ден на Бабинден, като Бабатунде Адениджи. :D :D :D
PIOLI VATTENE!!!

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 16 яну 2019, 22:24

Fossa Dei Leoni_ написа:
16 яну 2019, 17:24
За Радо и старозагорския Миро. :D
https://www.sportal.bg/news.php?news=765899
Тоя го вземаме и другия сезон го продаваме някъде из Европа :lol:
#piolioutnow

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от zahari_acmilan » 13 фев 2019, 18:26

Какво стана сега Васил Божков новия собственик на Левски 😂😂😂
Когато ЦСКА 1948 ми е.... 😂😂😂
Сега само чакаме Дучето да поеме агитката на Левски 😂😂😂
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Gennaro Gattuso » 13 фев 2019, 18:58

zahari_acmilan написа:
13 фев 2019, 18:26
Какво стана сега Васил Божков новия собственик на Левски 😂😂😂
Когато ЦСКА 1948 ми е.... 😂😂😂
Сега само чакаме Дучето да поеме агитката на Левски 😂😂😂
Левски и ЦСКА са огромни имена във нашият футбол. Огромна част от фенската маса е именно между сини и червени и това е както ограмна власт , така и привилиегия , да си собственик на такъв клуб. Той може и да е бил собственик на ЦСКА , но в същото време се знае , че той си е Левскар , а отгоре на това вече е бил в УС на Левски. Но това няма никакво значение. Не знам дали си гледал последните дни едно интервю на Спас Русев , но от това , което разбрах , той е имал много добра концепция и идея как да финансира отбора. Това , да се съчетае бизнес , с такава фенска маса е нещо много доходоносно и съм сигурен , че Божков ще направи абсолютно същото. Нали се сещаш , че след , като поеме Левски и ако наистина покаже желание да управлява добре клуба , голяма част от феновете на Левски ще станат клиенти на неговия бизнес. А знаем , че всеки от нас , който следи футбол и то толкова страстно , няма как да не залага на футболни мачове. За мен не е странно , че той пое Левски , но ми е много интересно дали е бил притиснат от държавата да го направи, защото същото се тиражираше и за Ганчев и ЦСКА , но това ще си остане загадка. Същото е и тук , но все пак се надявам , че ще настъпят по-добри дни за Левски и за българския футбол като цяло. Като заклет левскар мога да кажа , че изключително много ще се радвам , отбора да си стъпи на краката и с радост ще чакам денят, в който отбора от Разград бъде закрит , било то от сини или червени !

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 14 фев 2019, 22:52

AC_M написа:
16 яну 2019, 22:24
Тоя го вземаме и другия сезон го продаваме някъде из Европа :lol:
Тоя туземец поне не го взехме, ама кажи ми защо всеки трансферен прозорец си продаваме половината титуляри. :D
PIOLI VATTENE!!!

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Rassilon » 14 фев 2019, 23:48

Gennaro Gattuso написа:
13 фев 2019, 18:58
zahari_acmilan написа:
13 фев 2019, 18:26
Какво стана сега Васил Божков новия собственик на Левски 😂😂😂
Когато ЦСКА 1948 ми е.... 😂😂😂
Сега само чакаме Дучето да поеме агитката на Левски 😂😂😂
Левски и ЦСКА са огромни имена във нашият футбол. Огромна част от фенската маса е именно между сини и червени и това е както ограмна власт , така и привилиегия , да си собственик на такъв клуб. Той може и да е бил собственик на ЦСКА , но в същото време се знае , че той си е Левскар , а отгоре на това вече е бил в УС на Левски. Но това няма никакво значение. Не знам дали си гледал последните дни едно интервю на Спас Русев , но от това , което разбрах , той е имал много добра концепция и идея как да финансира отбора. Това , да се съчетае бизнес , с такава фенска маса е нещо много доходоносно и съм сигурен , че Божков ще направи абсолютно същото. Нали се сещаш , че след , като поеме Левски и ако наистина покаже желание да управлява добре клуба , голяма част от феновете на Левски ще станат клиенти на неговия бизнес. А знаем , че всеки от нас , който следи футбол и то толкова страстно , няма как да не залага на футболни мачове. За мен не е странно , че той пое Левски , но ми е много интересно дали е бил притиснат от държавата да го направи, защото същото се тиражираше и за Ганчев и ЦСКА , но това ще си остане загадка. Същото е и тук , но все пак се надявам , че ще настъпят по-добри дни за Левски и за българския футбол като цяло. Като заклет левскар мога да кажа , че изключително много ще се радвам , отбора да си стъпи на краката и с радост ще чакам денят, в който отбора от Разград бъде закрит , било то от сини или червени !
Като цяло съм съгласен с теб. Синът му обаче е от ЦСКА, както и тези от националната лотария. А отборчето от Разград (иначе нелош град), според мен няма да е още много на "гребена на вълната". Важното е да има добри ЦСКА и Левски, за да има и положително развитие за футбола ни.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от MILANov » 15 фев 2019, 09:05

Gennaro Gattuso написа:
13 фев 2019, 18:58
zahari_acmilan написа:
13 фев 2019, 18:26
Какво стана сега Васил Божков новия собственик на Левски 😂😂😂
Когато ЦСКА 1948 ми е.... 😂😂😂
Сега само чакаме Дучето да поеме агитката на Левски 😂😂😂
Левски и ЦСКА са огромни имена във нашият футбол. Огромна част от фенската маса е именно между сини и червени и това е както ограмна власт , така и привилиегия , да си собственик на такъв клуб.
Това абсолютно вече не е така. Сам можеш да направиш справка за посащемостта на футболните мачове прес позследните години. Нивото на Бг футбола спадна рязко. Липсата на каквито и да било успехи на клубно и нац. ниво с изключение на Лудогорец, интригите , корупцията и шуробаджанащината в БФС тотално намалиха интереса към родния шампонат. Като седнеш на масата да твърдиш, че си от Левски или ЦСКА или които и да било друг отбор нито те прави истински фен , нито за такъв човек можеш да кажеш, че увеличава фенската маса на даден тим.
Нямаме дори нормален стадион , които да отговаря на изискванията на ФИФА и УЕФА.
С въвеждане на цифровата ТВ и лесния достъп до големите и интересни първенства на Европа интереса към нашето първенство е тотално граничещ с нула.
На практика в България няма истински съвременен футбол.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Gennaro Gattuso » 15 фев 2019, 10:18

MILANov написа:
15 фев 2019, 09:05
Gennaro Gattuso написа:
13 фев 2019, 18:58


Левски и ЦСКА са огромни имена във нашият футбол. Огромна част от фенската маса е именно между сини и червени и това е както ограмна власт , така и привилиегия , да си собственик на такъв клуб.
Това абсолютно вече не е така. Сам можеш да направиш справка за посащемостта на футболните мачове прес позследните години. Нивото на Бг футбола спадна рязко. Липсата на каквито и да било успехи на клубно и нац. ниво с изключение на Лудогорец, интригите , корупцията и шуробаджанащината в БФС тотално намалиха интереса към родния шампонат. Като седнеш на масата да твърдиш, че си от Левски или ЦСКА или които и да било друг отбор нито те прави истински фен , нито за такъв човек можеш да кажеш, че увеличава фенската маса на даден тим.
Нямаме дори нормален стадион , които да отговаря на изискванията на ФИФА и УЕФА.
С въвеждане на цифровата ТВ и лесния достъп до големите и интересни първенства на Европа интереса към нашето първенство е тотално граничещ с нула.
На практика в България няма истински съвременен футбол.
Кое не е така ? При евентуално влизане в Лига Европа на Левски или ЦСКА фенската маса ще се върне. Тя не е загубена , просто на фенската маса и писна от глупостите , които се случват във футбола в България. Всеки фен би се върнал на стадиона , стига да види някакви резултати. Какво очакваш от феновете на Левски - никаква яснота последните няколко години, относно собственик , финансово състояние и всичко останало, слаби игри, постоянно сменяне на треньори. ЦСКА - фалити , глупости , постоянно сменяне на треньори, слаби игри, постоянно продаване на най-добрите им играчи( в това няма нищо лошо но при тях всеки втори със 2 силни месеца се продава. Дори не се оставят за по 1 сезон да имат сериозен състав). Нормално е фенската маса да се отдръпне. Иначе не се съмнявам , че Божков ще извлече много позитиви за бизнеса си. А корупцията я има , защото Левски и ЦСКА са слаби. Да има тесли при мачовете между Лудогорец и Левски/ЦСКА , но нали се сещаш , че при силни Левски и ЦСКА , които да се борят на равно с Лудогорец , при тесли срещу двата гранда ще се надигне вой до небесата. Това не е така , защото в момента Лудогорец нито имат нужда от кой-знае какви тесли , нито ги интересуват мачовете с Левски и ЦСКА , защото те си печелят всички останали мачове.

Какво значи нормален стадион да имаме ? Колко пари струва построяването на едно модерно съоражение ? При това състояние на футбола е абсолютна глупост да се строи нов стадион , или да се влагат нечувани суми в доизграждането на стадиони. Иначе стадион може да построи държавата , но не виждам никакъв смисъл в това ,защото няма никаква възвръщаемост. При силни Левски и ЦСКА , един модерен стадион в София ще се пълни доволно поне в Европа, а за родното първенство ще трябват както промени във формата ,така и в отборите , които участват.

А това с цифровата телевизия не съм съвсем съгласен. За мен много хора не наблюдават мачовете , защото почнаха да ги излъчват по платени канали. Не е ли редно , да се излъчват примерно по БНТ, за да може всеки човек да гледа български футбол. Когато имаш насреща първенства от рода на Англия , Испания, Италия, Франция , Германия и можеш да ги гледаш безплатно(поне в интернет), да плащаш за българско първенство е абсолютна глупост. Държавата толкова ли не може да подпомогне футбола и да дава тя парите за телевизионни права , а не Домуса и да си ги излъчват по БНТ ?

В България футбол няма и да има , ако я продължаваме така. Ние нямаме школи , нямаме млади играчи.Трябва да има съвсем нова концепция за младите футболисти. Това трябва да почва още с училищата. Да бъдат назначени качествени учители , които могат да научат децата на нещо , а не поредните връзкари. Да има детски турнири в области ли , национални ли. Да има къде да се наблюдават тези деца, да се посторят школи с общежития , хубави терени. Като цяло трябва държавна политика относно спорта и да се насърчава. Да назначат от БФС някой специалист от Европа и да им покаже как се правят тези неща. Не е толкова сложно , колкото изглежда , стига да има желание.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от MILANov » 15 фев 2019, 11:11

Gennaro Gattuso много хубави неща си написал, но всички те са в бъдеще време. Практически реалноста е друга, времето си тече , ние затъваме, а хората все повече се отдалечават от този спорт.
Преди години не пропусах мач от БГ първенството на моя любим отбор.Толкова опорачиха нещата, че предпочитам веднъж на месец-два да отида да изгледам мач на любимия Милан или някое друго дерби от Европа.
Просто са все по-малко хора, като теб останаха да вярват на Божковци, Томовци, Русевци, Венцита и т.н.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Gennaro Gattuso » 15 фев 2019, 13:30

MILANov написа:
15 фев 2019, 11:11
Gennaro Gattuso много хубави неща си написал, но всички те са в бъдеще време. Практически реалноста е друга, времето си тече , ние затъваме, а хората все повече се отдалечават от този спорт.
Преди години не пропусах мач от БГ първенството на моя любим отбор.Толкова опорачиха нещата, че предпочитам веднъж на месец-два да отида да изгледам мач на любимия Милан или някое друго дерби от Европа.
Просто са все по-малко хора, като теб останаха да вярват на Божковци, Томовци, Русевци, Венцита и т.н.
За да върви всеки проект , трябва да се мисли главно за бъдещето. Много е важно във всякакво естество да се мисли за бъдещето, защото България е малка държава и само дългосрочни проекти със сериозни хора и стриктно придържане към един чисто футболен проект би бил успешен. Иначе виждаме от един велик отбор , отбор , който беше най-добрия в целия свят до къде я докарахме , защото не се мислеше дългосрочно , нямахме план за другия ден , а само разчитахме на легендите и на това , че са били бивши "шампиони". Трябва си работа във футбола и то всекидневна, иначе няма как да вървиш напред.

Иначе съм абсолютно съгласен , че времето ще си тече в същият дух още дълги годинки. Аз честно казано в тежи тежки времена на моите два любими отбора- Милан и Левски , хиляди пъти съм се заканвал да не гледам мачове, да не се натоварвам излишно , но няма как , като знам , че играят да не ги гледам. Сигурен съм , че с много хора е така, дори в този форум.

Иначе не вярвам въобще на Божков , защото реално не съм видял да е направил каквото и да е до сега в Левски. Но на всеки фен на Левски и на ЦСКА остава надеждата , че ще настъпят по-добри дни, имайки предвид реалността.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 15 фев 2019, 22:41

cuorerossonero написа:
14 фев 2019, 22:52
AC_M написа:
16 яну 2019, 22:24
Тоя го вземаме и другия сезон го продаваме някъде из Европа :lol:
Тоя туземец поне не го взехме, ама кажи ми защо всеки трансферен прозорец си продаваме половината титуляри. :D
В него виждах едни 250.000€ изкарани от откупната му клауза :lol:
Ама не стана, карай, ние пък от Боби взехме повече. Не знам, Радо, така ги вземаме и така се разделяме с тях. Поне скъпо продаваме. Така или иначе сме 4-ти, нито може напред , нито ще ни пуснат вече.
Радвам се за новия "левскар от дете", че и той вече е далеч, такива неблагодарници, много здраве и късмет на герена
#piolioutnow

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 16 фев 2019, 02:21

AC_M написа:
15 фев 2019, 22:41
В него виждах едни 250.000€ изкарани от откупната му клауза :lol:
Ама не стана, карай, ние пък от Боби взехме повече. Не знам, Радо, така ги вземаме и така се разделяме с тях. Поне скъпо продаваме. Така или иначе сме 4-ти, нито може напред , нито ще ни пуснат вече.
Радвам се за новия "левскар от дете", че и той вече е далеч, такива неблагодарници, много здраве и късмет на герена
А, то е ясно, че Маpтин е най-малката загуба от тpимата пpодадени, той пpосто е най-слабият футболист от тpимата. Но кофтито е, че всички си бяха твъpди титуляpи, а това хич не е малко. Добpе поне, че Охене се въpна, той със сигуpност ще запълни едната дупка в сpедата.
Иначе за Боби Цонев колко взехме, знаеш ли?
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Capolavoro » 01 май 2019, 11:44

Изображение

Отговори