Първа Професионална Лига

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 29 юли 2022, 00:02

Браво левскари, браво цска-ри, браво български орли! thumbsup

@pippo, да ти местя ли поста или така да стои? :D
PIOLI VATTENE!!!

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от pippo » 29 юли 2022, 00:03

cuorerossonero написа:
29 юли 2022, 00:02
Браво левскари, браво цска-ри, браво български орли! thumbsup

@pippo, да ти местя ли поста или така да стои? :D
Ти си от началниците, ти казваш. :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от cuorerossonero » 29 юли 2022, 00:07

Никакъв началник не съм аз, иначе според мен няма смисъл да разваляме хубавия пост. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Vermillion
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 07 юли 2020, 23:53
Has thanked: 66 times
Been thanked: 65 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от Vermillion » 31 авг 2022, 00:29

Точно срещу говедата (пардон, мърдите), си мисля, че Рафа трябва да покаже най-накрая нещо срещу някой от топ отборите.... Просто трябва да докаже, че е не само формата си от края на миналия сезон, той е нещо повече.... Иначе е мишкар с претенции, който всъщност не трябва на Милан...
#Forza Нашите!
Изображение

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Милан
Мнения: 726
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times

Re: Рафаел Леао

Мнение от ShevaMB » 31 авг 2022, 02:17

Vermillion написа:
31 авг 2022, 00:29
Точно срещу говедата (пардон, мърдите), си мисля, че Рафа трябва да покаже най-накрая нещо срещу някой от топ отборите.... Просто трябва да докаже, че е не само формата си от края на миналия сезон, той е нещо повече.... Иначе е мишкар с претенции, който всъщност не трябва на Милан...
Много си забавен, ловешки :)

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Capolavoro » 30 апр 2023, 09:33

Страхотно шоу вчера. Жалко, че нивото на футбола беше много ниско. Реално мачът беше за 0-0, ама Левски се оказаха малко по-малко некадърни, а и късметът ги покри.

Иначе за две неща бих упрекнал агитката на "сините". Първото бе, че срязаха мрежата и метнаха на тревата една от трите си запалени факли. (От другата страна останах приятно изненадан как не полетя и една пиратка на терена.)

И ако това бе дело на някой идиот, то няма как да им простя, че на почивката не се включиха в шоуто. По трибуните трябваше да пуснем фенерчетата на телефоните и имаше светлинно шоу от прожекторите. При гостите явно само 20-ина човека бяха дошли за шоуто и загърбиха пристрастията, та имаше черна дупка в ъгъла.

Иначе няма как да не призная, че агитката на Левски вика яко, просто са на друго ниво. При нас от години ме дразни, че се залага на някакви монотонни песни, които се пеят по 15 минути, вместо да се викнат три думи, ама да ги викне целият стадион. Да е силно.
Прикачени файлове
Screenshot_20230430_092521_Gallery.jpg
20230430_092056.jpg
20230430_091957.jpg
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от AC_M » 30 апр 2023, 10:44

Искам да ви поздравя за възстановяването на стадиона! Не отива на клуб , като Ботев Пловдив да мине толкова години през тези селски терени и феновете да не могат нормално да отидат на мач.
За нашите условия е уникален стадион и се надявам скоро националите да домакинстват там , а не в Разград.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Casciavit » 30 апр 2023, 11:13

Дано да поникнат още 3-4 такива съоръжения, за да се качи качеството на футбола у нас.

ЦСКА, Локомотив, Варна също гласят нови стадиони.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Forze » 30 апр 2023, 12:58

Аз съм привърженик на Левски, гледах само по телевизията, но наистина вчера атмосферата изглеждаше като на европейски мач. Огромно влияние оказва инфраструктурата... дано имаме поне 1-2 такива стадиони във всеки по-голям град. И в този ред на мисли, жалко че стадиона на Нефтохимик се затри.

София, Пловдив, Бургас, Варна, Русе, Стара Загора, Благоевград, Велик Търново, Плевен, Дупница, Враца, Кърджали, Лом, Пазарджик, Видин, Петрич, Хасково, Добрич, Монтана, Казанлък - може и да изпускам някой, но във всички тези градове държавата и общините трябва да помогнат да има хубави стадиони и зали, като не е речено навсякъде да са за 15-20 хиляди. Ама темата е даже много извън футбола... държавата има нужда от това София да се децентрализира, има нужда и по-малките регионални градове да са силни и особено в Северозапада. Вместо това ни занимават с какви ли не щуротии, но не и с проблемите на обикновените хора, защото София не е България и това да има огромна заетост в сферата на услугите и младите хора да се стремят основно към такъв вид работа не е на добре. И докато хора се отказват от бизнеси, а други бягат към по-големи градове или в чужбина, медиите са заети да отразяват "своите хора" или да компроментират "лошите". А например това че някой български производител изнемогва се замита под килима, защото нон-стоп ни се набива наратива, че всичко е "korupciq i mafia" и че "така е само в България". Извънредни новини: не, не е само така в България, ама в държави като Чехия, Полша, Хърватска и прочие такива от Източния блок, хората някак успяват да си решават проблемите без да пишат доноси до чуждите посолства и без да чакат вечно някакъв (вътрешен или външен) месия да ги оправи отведнъж.

Извинявам се за емоционалния изблик... :lol: продължавайте си по темата. :)

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Casciavit » 30 апр 2023, 13:19

Така е. В Португалия направиха това още преди 20 години и се вижда на какво ниво са. Много португалци отдават възхода на Примейра Лига и на националния им отбор на новите стадиони, които построиха при подготовката за домакинството на Евро 2004г.

Доста от градовете изброени от теб със сигурност ще събират много хора на стадиона, ако имат модерни съоръжения и отбор в А група. За Монтана/Лом/Казанлък не знам, но бих добавил Перник, който си е футболен град с дългогодишна история в А група, а също и Сливен, Габрово, Кюстендил.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Forze » 30 апр 2023, 13:48

Вярно, специално за футбол Перник и Сливен са пропуск, а също и по-малките градове покрай морето. Но така или иначе мисълта ми остава същата - крайно време е да спрем да разчитаме на инфраструктурата от времето на комунизма.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от R. GULLIT » 30 апр 2023, 18:02

Когато всичко е одържавено навремето, подобно и на Италия след Мусолини, сега положението е такова. Или концесия или Домусчиев.
Ама Киро е един, с милиардни интереси по света, не е по един във всеки изброен град.

Затова, като няма държава, скачат едни момчета насред Пловдив и къде със заплахи, къде с усилия на строителя-фен, нещата се случват. Но това е изключението, подчертаващо дебело реалността.

Навремето стадиона Васил Левски е строен от левскари за клуба, но е одържавен и е даден нов ДЪРЖАВЕН терен за заменка, на който пак с частни дарения се появява Герена. Но, понеже е на държавна земя, сега и съоръжението по закон е такова. Държавата е влагала по лев-два до 1991, но дотам. След това е Томас Лафчис и историята

Сан Сиро и самия стадион Меаца са с подобна съдба.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Capolavoro » 06 юни 2023, 15:43

Коефициентът за победа на Ботев днес е стигнал 34 ... Такова абсурдно нещо не бях виждал досега.
Изображение

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от METO » 06 юни 2023, 16:26

Capolavoro написа:
06 юни 2023, 15:43
Коефициентът за победа на Ботев днес е стигнал 34 ... Такова абсурдно нещо не бях виждал досега.
Ми домакини са, какво се чудиш... трудно ще бият ако не вкарат гол, а на новия стадион като гледам е по-вероятно метеорит да падне във вратата, отколкото топката да влезе там след контакт с играч на Ботев.
Само дето букмейкърите не са взели предвид, че Арда могат да си вкарват и автоголове... 😄
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Първа Професионална Лига

Мнение от Capolavoro » 06 юни 2023, 16:31

Според мен с един залог ще изкарат пет пъти повече от безславен бараж за Европа. Тук нещата отиват към сефте на новия стадион :D В 19:30 съм там. Ще си купя и чипсче с бира, че малко от малко да се забавлявам на крайно неатрактивния футбол.

Иначе този сезон тези хубостници участваха в един мач, който цял град разбра какво ще се случи. Време е за втори.
Изображение

Отговори