Серия "А" сезон 2021/22

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от AC_M » 20 авг 2021, 10:06

В моментното състояние на световната икономика и инфлация, едва ли някой от ранга на Арно ще вложи пари в клуб , като Милан. Освен едни милиони за Елиът, добавяме едни милиони за стадион и много милиони за играчи. Става почти утопично да мислим, че ще се случи.
#piolioutnow

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от R. GULLIT » 20 авг 2021, 10:54

Когато е заложена стратегия от Счетоводителя Айвън от Саут Африка за самоиздръжка на клуба пред инвестиционен фонд, който няма да загуби и евро от активите си, не можете да очаквате резултати, различни от тези на Арсенал. Откъдето, извинявайте, ама го изгониха фенове и немски собственик.
Там оцеля няколко години, защото точно преди да дойде, топчийте имаха Емиратс, който генерира почти половината им приходи за издръжка.
Който не вярва, да пита феновете на Арсенал. Мисля, че редом с нас бяха на върха като бройка фенове в България. А там е и Борислав Борисов, който знае доста по въпроса и газ пикае всеки път, когато нищи темата "Защо Арсенал е толкова далеч от останалите в Лондон и Манчестър".

Потребителски аватар
Rawaged
Фен на Калчото
Мнения: 113
Регистриран: 16 яну 2019, 21:27
Has thanked: 37 times
Been thanked: 25 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от Rawaged » 20 авг 2021, 22:08

E9QH-XvXsAUlABF.jpeg
thumbsup thumbsup thumbsup
Изображение

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от F.Inzaghi_9 » 21 авг 2021, 20:15

Турчина с гол и асистенция за 14 минути игра...

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от shevchenko_89 » 21 авг 2021, 20:29

Не знам дали е в тазо тема но изглежда Сериа А ще се гледа освен по Макс спорт 3 и по Ринг. Днес по Ринг ще дават Аталанта-Торино и после на запис Верона-Сасуоло. Това за мен е добре, защото ще мога да гледам мачове по Ринг с мобе би адекватни коментари

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от pippo » 21 авг 2021, 21:16

Ще дават по 4 мача всеки кръг по Ринг.

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от EGPanovski » 21 авг 2021, 22:06

Видяхте ли го педалчето?
Извинявам се за езика, но си е такъв. Каква радост, каква емоция, че даже ми се стори че потупва емблемата на Интер на гърдите си...
Еми....знам че футболистите са професионалисти, ама тоя говньо няма как да го причисля към тях.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от BANKERA » 21 авг 2021, 22:19

Турчин, педалче - айде, давайте можете и по-добре и от това... facepalm
Братчедите нямаха типичен плеймекър и ето, че им подарихме нашия, щот разбираш ли сме големите тарикати и не можахме да му дигнем заплатата с още малко. Нищо, сега ще чакаме до последния ден някой да се смили над нас и да пусне някой от излишните си играчи под наем или ще вземем поредния анонимник от 2ра френска лига, които догодина да се чудим как да разкараме и те така...
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от George Weah » 21 авг 2021, 22:38

BANKERA написа:
21 авг 2021, 22:19
Турчин, педалче - айде, давайте можете и по-добре и от това... facepalm
Братчедите нямаха типичен плеймекър и ето, че им подарихме нашия, щот разбираш ли сме големите тарикати и не можахме да му дигнем заплатата с още малко. Нищо, сега ще чакаме до последния ден някой да се смили над нас и да пусне някой от излишните си играчи под наем или ще вземем поредния анонимник от 2ра френска лига, които догодина да се чудим как да разкараме и те така...
Веднага питам - с какво е заслужил да му вдигнем заплатата с "още малко"? Някакъв гений, талант или какво е? Прави 1 силен мач, после 10 е безличен, като в половината от тия 10 е трагичен.

Нека да го видим в Интер как ще се представи, какъв фурор ще направи и ще коментираме пак. Днешният мач е капчица в морето и то срещу отбор, чийто състав като погледнах, то тази година ще е вероятно изпадащ и то като нищо и на последно място в класирането.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от zahari_acmilan » 22 авг 2021, 10:43

Много тъпо почна кръга. Конкуренция си взе мачовете. ЩЕ е интересен сезон. .
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от cuorerossonero » 22 авг 2021, 11:51

George Weah написа:
21 авг 2021, 22:38
Веднага питам - с какво е заслужил да му вдигнем заплатата с "още малко"? Някакъв гений, талант или какво е? Прави 1 силен мач, после 10 е безличен, като в половината от тия 10 е трагичен.

Нека да го видим в Интер как ще се представи, какъв фурор ще направи и ще коментираме пак. Днешният мач е капчица в морето и то срещу отбор, чийто състав като погледнах, то тази година ще е вероятно изпадащ и то като нищо и на последно място в класирането.
Ами Мите, въпросът не е толкова в "заслугите", защото това често е субективно понятие - според едни може да не е заслужил 5 милиона, а според други това да е съвсем нормална претенция.
Въпросът е кое беше правилният ход от наша страна.
Аз доста отдавна писах, че е доста по-разумно - и икономически, и спортно - технически, да му дадем 1 милион повече заплата, отколкото да му търсим заместник. Качествените атакуващи плеймейкъри винаги са скъпи футболисти и получават високи заплати, а отделно никога не знаеш дали дори качествен такъв ще се впише в отбора и как ще заиграе.
И бих могъл да разбера ръководството, ако имаше готова разумна алтернатива, както беше при Донарума. Само че в случая с Хакан нашите очевидно решение на проблема нямат. Или не показват да имат, а сезонът вече започна. И ние реално сме без истински футболист на едната от двете най-важни позиции в халфовата линия.
Дано Брахим успее да компенсира тая празнина поне докато все пак вземем някакъв играч за там. Щото тръгнеч ли да сменяме схемата на игра, съвсем ще се наакаме, а тогава пък ще ни трябват нападатели.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от BANKERA » 22 авг 2021, 12:34

cuorerossonero написа:
22 авг 2021, 11:51
George Weah написа:
21 авг 2021, 22:38
Веднага питам - с какво е заслужил да му вдигнем заплатата с "още малко"? Някакъв гений, талант или какво е? Прави 1 силен мач, после 10 е безличен, като в половината от тия 10 е трагичен.

Нека да го видим в Интер как ще се представи, какъв фурор ще направи и ще коментираме пак. Днешният мач е капчица в морето и то срещу отбор, чийто състав като погледнах, то тази година ще е вероятно изпадащ и то като нищо и на последно място в класирането.
Ами Мите, въпросът не е толкова в "заслугите", защото това често е субективно понятие - според едни може да не е заслужил 5 милиона, а според други това да е съвсем нормална претенция.
Въпросът е кое беше правилният ход от наша страна.
Аз доста отдавна писах, че е доста по-разумно - и икономически, и спортно - технически, да му дадем 1 милион повече заплата, отколкото да му търсим заместник. Качествените атакуващи плеймейкъри винаги са скъпи футболисти и получават високи заплати, а отделно никога не знаеш дали дори качествен такъв ще се впише в отбора и как ще заиграе.
И бих могъл да разбера ръководството, ако имаше готова разумна алтернатива, както беше при Донарума. Само че в случая с Хакан нашите очевидно решение на проблема нямат. Или не показват да имат, а сезонът вече започна. И ние реално сме без истински футболист на едната от двете най-важни позиции в халфовата линия.
Дано Брахим успее да компенсира тая празнина поне докато все пак вземем някакъв играч за там. Щото тръгнеч ли да сменяме схемата на игра, съвсем ще се наакаме, а тогава пък ще ни трябват нападатели.
Статистиките говорят достатъчно, а те показаха, че за миналия сезон Хакан е участвал и създал не малко ситуации за гол, отделен въпрос е вече колко от тях нашите атакуващи играчи успяха да оползотворят. Ама нали, дай сега понеже е турчин да го плюем по "default". Ей тоя псевдопатриотизъм много ни пречи като нация, ама там вече навлизаме в друга много по-обширна тема, за която просто няма смисъл да се започва дискусия.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от George Weah » 22 авг 2021, 13:10

cuorerossonero написа:
22 авг 2021, 11:51
George Weah написа:
21 авг 2021, 22:38
Веднага питам - с какво е заслужил да му вдигнем заплатата с "още малко"? Някакъв гений, талант или какво е? Прави 1 силен мач, после 10 е безличен, като в половината от тия 10 е трагичен.

Нека да го видим в Интер как ще се представи, какъв фурор ще направи и ще коментираме пак. Днешният мач е капчица в морето и то срещу отбор, чийто състав като погледнах, то тази година ще е вероятно изпадащ и то като нищо и на последно място в класирането.
Ами Мите, въпросът не е толкова в "заслугите", защото това често е субективно понятие - според едни може да не е заслужил 5 милиона, а според други това да е съвсем нормална претенция.
Въпросът е кое беше правилният ход от наша страна.
Аз доста отдавна писах, че е доста по-разумно - и икономически, и спортно - технически, да му дадем 1 милион повече заплата, отколкото да му търсим заместник. Качествените атакуващи плеймейкъри винаги са скъпи футболисти и получават високи заплати, а отделно никога не знаеш дали дори качествен такъв ще се впише в отбора и как ще заиграе.
И бих могъл да разбера ръководството, ако имаше готова разумна алтернатива, както беше при Донарума. Само че в случая с Хакан нашите очевидно решение на проблема нямат. Или не показват да имат, а сезонът вече започна. И ние реално сме без истински футболист на едната от двете най-важни позиции в халфовата линия.
Дано Брахим успее да компенсира тая празнина поне докато все пак вземем някакъв играч за там. Щото тръгнеч ли да сменяме схемата на игра, съвсем ще се наакаме, а тогава пък ще ни трябват нападатели.
Факт, вината на ръководството е, че към момента нямак качествен заместник, а може би няма и да има и ще се надяваме на Брахим да избухне (там съм позитивно и положително настроен между другото), но това далеч не означава, че трябва да ревем за загубата на Чалханоглу, все едно Кака/Руи Коща са си тръгнали. Проблемът е точно там - нашите не успяха да намерят заместник, а трябваше и някога преди това да са преподписали с Чалхана и при евентуално негово заминаване да се вземат някакви пари. Нищо не е безплатно в този свят, Малдини и компания обаче явно не го знаят това правило и тази максима.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от drzzd » 22 авг 2021, 13:11

интер (на които се присмиваме, че загубили Лукаку и Хакими и които започнаха с 4:0) са близо до подписване и с Хоакин Корея от Лацио. Ние мъдрим как да скъсим милионче, за да подпишем с Бакайоко под наем. :)
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Серия "А" сезон 2021/22

Мнение от George Weah » 22 авг 2021, 13:13

BANKERA написа:
22 авг 2021, 12:34
cuorerossonero написа:
22 авг 2021, 11:51

Ами Мите, въпросът не е толкова в "заслугите", защото това често е субективно понятие - според едни може да не е заслужил 5 милиона, а според други това да е съвсем нормална претенция.
Въпросът е кое беше правилният ход от наша страна.
Аз доста отдавна писах, че е доста по-разумно - и икономически, и спортно - технически, да му дадем 1 милион повече заплата, отколкото да му търсим заместник. Качествените атакуващи плеймейкъри винаги са скъпи футболисти и получават високи заплати, а отделно никога не знаеш дали дори качествен такъв ще се впише в отбора и как ще заиграе.
И бих могъл да разбера ръководството, ако имаше готова разумна алтернатива, както беше при Донарума. Само че в случая с Хакан нашите очевидно решение на проблема нямат. Или не показват да имат, а сезонът вече започна. И ние реално сме без истински футболист на едната от двете най-важни позиции в халфовата линия.
Дано Брахим успее да компенсира тая празнина поне докато все пак вземем някакъв играч за там. Щото тръгнеч ли да сменяме схемата на игра, съвсем ще се наакаме, а тогава пък ще ни трябват нападатели.
Статистиките говорят достатъчно, а те показаха, че за миналия сезон Хакан е участвал и създал не малко ситуации за гол, отделен въпрос е вече колко от тях нашите атакуващи играчи успяха да оползотворят. Ама нали, дай сега понеже е турчин да го плюем по "default". Ей тоя псевдопатриотизъм много ни пречи като нация, ама там вече навлизаме в друга много по-обширна тема, за която просто няма смисъл да се започва дискусия.
Статистики всякакви може да говорят, но статистиките невинаги дават най точната представа за нещата, много по точна може да се направи, като просто...се гледат мачовете на отбора. Аз рядко съм пропускал такива и много добре знам какви са възможностите на Хакан Чалханоглу. Ми съжалявам, но не са за отбор с претенции за титла, за deep run в ШЛ и т.н. и това ще си проличи и тази година, убеден съм.

Що се отнася до това, че е турчин, ако конкретно мен визираш - имам познати турци, с които съм в много добри отношения, редовно ме канят на гости в Истанбул, така че...не мисля, че изобщо това е проблема в случая с този футболист.

Заключена