Серия "А" сезон 2020/21

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 350 times
Been thanked: 142 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Il Professore » 20 мар 2021, 13:29

cuorerossonero написа:
20 мар 2021, 13:13
Il Professore написа:
20 мар 2021, 12:53
Значи за кризата е виновен треньора, който толкова си може /както и некадърните футболисти/, а осеммесечния прогрес е благодарение на Ибрахимович? rolleyes
Най-вероятно. rolleyes
Няколко пъти вече писахме, че въпреки многото липси отборът се е справил на мускули в първите месец - месец и половина, което си е постижение с толкова ограничен състав, а впоследствие вече липсите натежаха прекалено много, дойде преумората, Милан се задъха и в последните два месеца започна да губи прекалено много мачове.
Най-сериозният контрааргумент на @Bankera обаче е, че въпреки липсите, до преди два месеца сме си играли приятен футбол и затова не са липсите проблемът, а... де да знам и аз кое. rolleyes
Кажи ми как да го обясниш? :(
Аз също твърдо си стоя на мнението, че преумората е причината за спада в последните 2 месеца. Натрупването на липсващи футболисти, както и непрестанното им форсирано връщане в игра, плюс факта, че използваме 14-15 човека, просто щото няма други и резултата е такъв. Това са непрестанни мачове от юни насам. Не съществува отбор, който да има нашите проблеми и да е на 100%.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 205 times
Been thanked: 166 times

Мнение от BANKERA » 20 мар 2021, 13:43

Il Professore написа:
Значи за кризата е виновен треньора, който толкова си може /както и некадърните футболисти/, а осеммесечния прогрес е благодарение на Ибрахимович? rolleyes
Няма да повтарям едно и също нещо по 100 пъти. То като гледам и да го повторя горе в багажника информацията не може да се смели правилно явно. Ето сега ви се сбъдна мечтата на повечето и ние като братчедите и затворниците си оставаме само с 1 мач на седмица. Няма я излишната пречка Лига Европа и излишната умора от там сега магически ще изчезне и сигурно ще почнем да мачкаме наред в калчото. facepalm
Колкото до Златан нека той да ви е виновен за всичко, даже се надявам догодина колкото да не ми се иска да не преподпише с нас да се види нагледно как без него ще сме същия батак, лутащ се между 5-10 място в първенството.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 191 times
Been thanked: 1420 times

Мнение от cuorerossonero » 20 мар 2021, 13:47

Il Professore написа:
20 мар 2021, 13:29
Аз също твърдо си стоя на мнението, че преумората е причината за спада в последните 2 месеца. Натрупването на липсващи футболисти, както и непрестанното им форсирано връщане в игра, плюс факта, че използваме 14-15 човека, просто щото няма други и резултата е такъв. Това са непрестанни мачове от юни насам. Не съществува отбор, който да има нашите проблеми и да е на 100%.
Именно. Прекалено много липсващи титуляри за прекалено дълъг период, плюс форсирано връщане на контузените, което води до нови контузии, както стана с Бенасер, Златан, Ребич и Калабрия.
Когото пък не го форсират, има нужда от време да влезе във форма /Хакан/, щото не е робот. Затова сега няма да форсират Ребич, Леао, Тонали и Романьоли, щото видяха, че и така не става.
Няма отбор, който да не се разцентрова при такива брутални липси, толкова дълго време. С Крунич, Мейте, Брахим Далот и Кастийехо карахме до някъде, после спукахме губи. Нормално, ние нямаме резервните скамейки на ПСЖ или Байерн.
Ама няма майко, Пиоли е виновен, че не е измислил нещо. :D
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 350 times
Been thanked: 142 times

Мнение от Il Professore » 20 мар 2021, 14:02

BANKERA написа:
20 мар 2021, 13:43
Il Professore написа:
Няма да повтарям едно и също нещо по 100 пъти. То като гледам и да го повторя горе в багажника информацията не може да се смели правилно явно. Ето сега ви се сбъдна мечтата на повечето и ние като братчедите и затворниците си оставаме само с 1 мач на седмица. Няма я излишната пречка Лига Европа и излишната умора от там сега магически ще изчезне и сигурно ще почнем да мачкаме наред в калчото. facepalm
Колкото до Златан нека той да ви е виновен за всичко, даже се надявам догодина колкото да не ми се иска да не преподпише с нас да се види нагледно как без него ще сме същия батак, лутащ се между 5-10 място в първенството.
:D :D :D

Явно няма никакъв смисъл. Очевидно багажника ми не бачка.
Изображение

nik
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 11 times
Been thanked: 105 times

Мнение от nik » 21 мар 2021, 00:45

Това с Ковид историята и братчедите е поредната гавра с повечето отбори в калчото , между които сме и ние . "Привелегированите" отбори в тази скапана серия А са , от край време Боклука от Торино , но братчедите също се пришиха трайно към тях . Третото отборче , което се домогва до някоя и друга аванта са ромите , като тази година и Наполи се ползва от "бонусите" на велможите . Въобще федерация за чудо и приказ . Пипалата на октопода са бригадите на рицоли , които колят и бесят според поръчката и довършват всичко онова , което не може да свърши "главата" ! :( ... направо приказка !

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 282 times
Been thanked: 299 times

Мнение от Petar Zanev » 21 мар 2021, 08:05

Отпадаме за купата - виновни няма...
Отпадаме от ЛЕ - виновни няма...
Изоставаме от 1вото място с 9 точки след като водехме с цели 5 - виновни няма...
От 2 месеца и половина нищо не играем - виновни няма...
В последните 10 мача имаме само 2 победи - виновни няма...
Играчите падат контузени като пилци на тренировките - виновни пак няма...
Леки травми се лекуват по месец+ .... виновни... няма...

Не трябва да се затварят очите за проблемите, а трябва да се търсят решения.
Не трябва да се примиряваме със силен първи полусезон, трябва да искаме още.
Трябва да се хвърляме за всяка възможност, а не да се оправдаваме и да сме доволни , че все още сме в 4ката...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 801 times
Been thanked: 551 times

Мнение от Capolavoro » 21 мар 2021, 09:46

Petar Zanev написа:
21 мар 2021, 08:05
Отпадаме за купата - виновни няма...
Отпадаме от ЛЕ - виновни няма...
Изоставаме от 1вото място с 9 точки след като водехме с цели 5 - виновни няма...
От 2 месеца и половина нищо не играем - виновни няма...
В последните 10 мача имаме само 2 победи - виновни няма...
Играчите падат контузени като пилци на тренировките - виновни пак няма...
Леки травми се лекуват по месец+ .... виновни... няма...

Не трябва да се затварят очите за проблемите, а трябва да се търсят решения.
Не трябва да се примиряваме със силен първи полусезон, трябва да искаме още.
Трябва да се хвърляме за всяка възможност, а не да се оправдаваме и да сме доволни , че все още сме в 4ката...
Няма как да надградим с магическа пръчица. Не сме взели кой знае какви играчи през лятото и през януари, че да очакваме чудеса.
Прикачени файлове
Screenshot_20210321-094002.jpg
Screenshot_20210321-094002.jpg (410.87 KиБ) Видяна 1286 пъти
Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 565 times
Been thanked: 156 times

Мнение от gLoRy » 21 мар 2021, 12:11

В интерес на истината за мен Манджукич обърка много нещата. Повечето от нас очакваха да се представи силно и да помогне много, но той се оказа напълно безполезен до момента. Даже ми се вижда доста спрял. Ние имахме голяма нужда от нападател, който да може да замени Ибра по адекватен начин.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 191 times
Been thanked: 1420 times

Мнение от cuorerossonero » 21 мар 2021, 12:53

Манджукич е просто поредният пример, че играч на ювентус /настоящ или бивш/ не бива по никакъв повод да бъде привличан в Милан.
С пари, без пари, титуляр, резерва, отдаден под наем - накрая резултатът винаги е един и същ. С Игуаин, Бонучи и Калдара се набутахме предостатъчно, сега на Манджата плащаме не малка заплата, която заслужава долу - горе колкото и аз бих заслужавал.
Имам чувството, че и Кристияно Роналдо да дойде при нас от тая сган, и той ще спре да играе. rolleyes
#Oggi l'abbiamo un po' sottovalutata facepalm

Потребителски аватар
BANKERA
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 205 times
Been thanked: 166 times

Мнение от BANKERA » 21 мар 2021, 13:31

cuorerossonero написа:
21 мар 2021, 12:53
Манджукич е просто поредният пример, че играч на ювентус /настоящ или бивш/ не бива по никакъв повод да бъде привличан в Милан.
С пари, без пари, титуляр, резерва, отдаден под наем - накрая резултатът винаги е един и същ. С Игуаин, Бонучи и Калдара се набутахме предостатъчно, сега на Манджата плащаме не малка заплата, която заслужава долу - горе колкото и аз бих заслужавал.
Имам чувството, че и Кристияно Роналдо да дойде при нас от тая сган, и той ще спре да играе. rolleyes
Точно Роналдо, където и да играе ще оставя своя отпечатък. Иначе принципно да, от затворниците играчи не трябва да вземаме. За хърватското ренде предупреждавах доста и пак се оказах прав. Иначе тука имаше неистов хайп от болшинството потребители, че сме взимали голям шампион и не знам си какво. facepalm
Не стига че не беше играл от година и то в пустинно първенство ние напук тези факти освен, че го взехме със заплата на активен футболист, но и за капак му турихме и ебати клаузата, в която си го набиваме сами един вид. Няма да се учудя и тоя ръб да е действал като къртица, пратена от затворниците да ни разнебити съблекалнята и отборния дух. Като го знам какво е дръвце, 100% им е влизал остро на тренировки и това да е водело до контузиите на доста от играчите. wallbash
Изображение

pippo
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 52 times
Been thanked: 34 times

Мнение от pippo » 21 мар 2021, 17:36

Беневенто поведе на дъртата курва. Остават 20 ми ути до края.

Потребителски аватар
ShevaMB
Фен на Калчото
Регистриран: 28 юли 2018, 15:42
Has thanked: 112 times
Been thanked: 48 times

Мнение от ShevaMB » 21 мар 2021, 17:59

FORZA PIPPO thumbsup

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 27 times
Been thanked: 67 times

Мнение от F.Inzaghi_9 » 21 мар 2021, 18:01

FORZA PIPPOOOOOOOOOOOOOOOOO fuck spank milan thumbsup rap forza

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 204 times
Been thanked: 957 times

Мнение от vik rossonero 96 » 21 мар 2021, 18:03

Браво на вещиците. Да си взимаме ние мача и да дишаме една идея по-спокойно.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 296 times
Been thanked: 102 times

Мнение от cap7ainjack » 21 мар 2021, 18:04

Pippoooo ❤️

Отговори