Серия "А" сезон 2020/21

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Forze » 04 мар 2021, 23:37

Аз викам сите да губят точки. Ако Парма изравнят обещавам да си купя сирене и шунка в тяхна и на татко Карло чест. :D

Не сработи заклинанието. Дейба. :lol:

Потребителски аватар
EGPanovski
Фен на Калчото
Мнения: 232
Регистриран: 31 авг 2019, 20:56
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от EGPanovski » 05 мар 2021, 08:46

Добре де, аз пък друго си мисля. Те хубаво са ядосани заради драмите със заплати в отбора, има резон абсолютно да е така. Но дори и да не са в Милан а някъде другаде, дали пак няма да ги има тези неща? Ще ги има разбира се. Това е футбол, а не копане на нива. Всеки има роля на терена и всеки си я знае,а не като на нивата...всички да блъскат едно и също. Калабрия и Кеси като изорават терена (което е факт) са пределно наясно с условията, които са приели чрез подписа си на договорът, който имат, така че от гледна точка на пари, не мисля че е толкова драма. Калабрия го разбирам до една степен да е недоволен, защото е юношка на клуба и явно го боли момчето като гледа някой как разхожда фланелката. Така и трябва да бъде. Но за съжаление не всички мислят като него. Вратаря и той е наше момче ама се е главозамаял....

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от R. GULLIT » 05 мар 2021, 16:42

Не знам какво коментирате при нас как щяло да е, ако нЕкой си вземе някакви пари. Влияние в един отбор имам качествените играчи и следователно те взимат най-много. Това не е повод да се разваля атмосфера в която и да е съблекалня, само защото единия милионер взем повече от другия милионер.

В Интер защо ги няма тия драми? Сунинг груп си разпродадоха половината активи и разкараха всичко спортно, в което инвестират, за да оцелеят. Закриха даже собствения си китайски шампион, в който заплатите бяха сходни на нашите! Интер са на тезгяха по всеки един начин. Да виждате да не играят или да се влияят от приказките, които са си напълно реални? Не били взимали и заплати...проблем ли им е? Не. Проблемът си е при нас и е повече от спортно-техническо естество, контузии и фрапантни грешки, отколкото това кой колко ще взима или взима сега.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от BANKERA » 06 мар 2021, 12:19

R. GULLIT написа:
05 мар 2021, 16:42
Не знам какво коментирате при нас как щяло да е, ако нЕкой си вземе някакви пари. Влияние в един отбор имам качествените играчи и следователно те взимат най-много. Това не е повод да се разваля атмосфера в която и да е съблекалня, само защото единия милионер взем повече от другия милионер.

В Интер защо ги няма тия драми? Сунинг груп си разпродадоха половината активи и разкараха всичко спортно, в което инвестират, за да оцелеят. Закриха даже собствения си китайски шампион, в който заплатите бяха сходни на нашите! Интер са на тезгяха по всеки един начин. Да виждате да не играят или да се влияят от приказките, които са си напълно реални? Не били взимали и заплати...проблем ли им е? Не. Проблемът си е при нас и е повече от спортно-техническо естество, контузии и фрапантни грешки, отколкото това кой колко ще взима или взима сега.
А сега нека направим и едно любопитно сравнение между нас и братчедите, като разгледаме годишните възнаграждения на наставниците и 3-та най-скъпоплатени играчи на двата отбора:

Конте - 12 милиона
магаренцето/Ериксен/Санчез - 7 милиона

Пиоли - 2 милиона
Златан - 7 милиона
Донарума - 6 милиона
Ребич/Романьоли - 3,5 милиона

При едните ясно се разграничава кой взема най-много и съвсем логично играчите знаят кой стой над тях и кого трябва да слушат. А като погледнем при нас ситуацията мисля, че на всеки трябва да му стане ясно защо Пиоли освен личните си качества, кое още му пречи да държи съблекалнята.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 06 мар 2021, 14:35

Между другото, не знам дали ви направи впечатление, но в момента, в който сдадохме първото място в класирането, рязко спряха всякакви коментари и публикации по повод "расисткия" скандал между Златан и магарето.
Раздухаха я зверски тоя простотия, тръгна даже разследване, но след като Милан вече не води, изведнъж всичко потъна в нищото. Даже не разбрахме спортния им съд дали и как се произнесе. :(
Със сигурност е случайно де, да не помисли някой, че търся под вола теле... whistle
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Petar Zanev » 06 мар 2021, 14:45

Този сезон започвам да си мисля, че Марота има повече влияние във федерацията и от Веждата...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от drzzd » 06 мар 2021, 16:24

Кривогледия винаги е бил с позиции там.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Cafu » 07 мар 2021, 05:16

BANKERA написа:
06 мар 2021, 12:19
R. GULLIT написа:
05 мар 2021, 16:42
Не знам какво коментирате при нас как щяло да е, ако нЕкой си вземе някакви пари. Влияние в един отбор имам качествените играчи и следователно те взимат най-много. Това не е повод да се разваля атмосфера в която и да е съблекалня, само защото единия милионер взем повече от другия милионер.

В Интер защо ги няма тия драми? Сунинг груп си разпродадоха половината активи и разкараха всичко спортно, в което инвестират, за да оцелеят. Закриха даже собствения си китайски шампион, в който заплатите бяха сходни на нашите! Интер са на тезгяха по всеки един начин. Да виждате да не играят или да се влияят от приказките, които са си напълно реални? Не били взимали и заплати...проблем ли им е? Не. Проблемът си е при нас и е повече от спортно-техническо естество, контузии и фрапантни грешки, отколкото това кой колко ще взима или взима сега.
А сега нека направим и едно любопитно сравнение между нас и братчедите, като разгледаме годишните възнаграждения на наставниците и 3-та най-скъпоплатени играчи на двата отбора:

Конте - 12 милиона
магаренцето/Ериксен/Санчез - 7 милиона

Пиоли - 2 милиона
Златан - 7 милиона
Донарума - 6 милиона
Ребич/Романьоли - 3,5 милиона

При едните ясно се разграничава кой взема най-много и съвсем логично играчите знаят кой стой над тях и кого трябва да слушат. А като погледнем при нас ситуацията мисля, че на всеки трябва да му стане ясно защо Пиоли освен личните си качества, кое още му пречи да държи съблекалнята.
Еее недей така, може пък Пиоли да е с най-голяма п*шка.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 07 мар 2021, 23:02

Пуснах малко Наполи - Болоня и за пореден път се изумявам от некомпетентността на коментатора по Макс спорт.
Тия момчета не знам как ги избират, но или са умствено изостанали, или просто не знаят футболните правила.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Petar Zanev » 08 мар 2021, 12:13

Довечера стискам палци бергамаските да изтряскат братчедите.
Хич не ми се иска те да вземат 19тата преди нас :D

В най-лошия случай да направят равен. Така киризим и за битката за Скудетото и за тази за топ 4 rap
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от vik rossonero 96 » 08 мар 2021, 13:40

Абе направо да си ги изкалмарят. Аталанта са чиста проба селяни и трудно ще атакуват титлата.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от drzzd » 08 мар 2021, 13:44

Според мен Аталанта ще им клекнат. Последно ги биха през 2018 с червен картон за интер. От тогава завъртяха 3 хикса и една 'удобна' загуба в края на миналия сезон, в директна битка за второто място, след като бяха пръснали всичко живо в Серие А.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Capolavoro » 08 мар 2021, 13:56

drzzd написа:
08 мар 2021, 13:44
Според мен Аталанта ще им клекнат. Последно ги биха през 2018 с червен картон за интер. От тогава завъртяха 3 хикса и една 'удобна' загуба в края на миналия сезон, в директна битка за второто място, след като бяха пръснали всичко живо в Серие А.
Да им клекнат де, какво по-хубаво за нас от това? +7 точки от петия ще ни действа по-успокоително от +6, но в същото време -3 точки от Интер.
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от Casciavit » 08 мар 2021, 21:51

Аз съм си Аталанта. Докато имаме шанс за Скудето, ще бъда против Интер и Ювентус.
Не мога да стискам палци за тия, сори.
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Серия "А" сезон 2020/21

Мнение от AC_M » 08 мар 2021, 22:13

След като коментаторът засипа Хакими с хвалби и как го ъпгрейдва конте , откакто играе в интер, остава и да ни разкаже, как ще го платят на Реал Мадрид ? Това ще ми е по-интересната тема
#piolioutnow

Заключена