Серия "А" сезон 2019/2020

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от pippo » 12 мар 2020, 11:56

Нищо му няма на Ругани. Ще го излекуват, защото е футболист. Жалко за обикновените хора в Италия. Там вече избират на кого да помогнат, защото болниците са достигнали пълния си капацитет. Нещата стават много сериозни и дано да не излязат от контрол!

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Rado » 12 мар 2020, 12:38

Ние също вече сме под карантина, тъй като в неделя играхме с тумора. Аз като ви казвам, че тия са зараза за футбола.....
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Ivanchenko » 12 мар 2020, 14:09

Rado написа:
12 мар 2020, 12:38
Ние също вече сме под карантина, тъй като в неделя играхме с тумора. Аз като ви казвам, че тия са зараза за футбола.....
Всяко нещо си има мярка, дори и омразата към този отбор.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Cafu » 12 мар 2020, 15:33

Да, това е просто футбол. Живота и здравето на хората е на първо място. След като Ругани е заразен, много вероятно е всички футболисти на затворниците да го имат.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от zahari_acmilan » 12 мар 2020, 16:12

Испанкото първенство също спря!
В Англия вчера обявиха,че мачове ще се играят без публика, но днес се разбра, че отборът на Лестър е под карантина , че имат съмнения ,че 3-ма играчи са заразени !
Очаквам много скоро всички първенства да бъдат спрени и Европейското да бъде отложено !
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от zahari_acmilan » 12 мар 2020, 16:16

Маноло Габоадини също е болен...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от milanist_stz » 12 мар 2020, 19:52

Capolavoro написа:
12 мар 2020, 09:55
Сега ми е любопитно за колко време здрав топ спортист ще се оправи от въпросния вирус. Аз залагам на 72 часа.
По принцип има много голям шанс млад и здрав човек да няма от какво да се оправя, дори да не разбере, че е носител. Проблемът е, че вирусът живее много дълго. Именно това го прави толкова опасен - възможността много сериозен период от време на заразяваш другите, а не вероятният лош изход, който е нисък процент.
Според мен светът имаше два варианта за действие, при положение, че коронавирусът не е смъртноносен като мноооого други заболявания. Или животът си продължава нормално, защото става въпрос за грип, какъвто има всяка година, пък бил и той по-опасен за възрастните в сравнение с тип А и Б, или да спрем всичко, каквото правим в момента. Аз лично не знам какво решение бих взел, ако от мен зависеше нещо подобно в каквото и да било качество. Знам само, че това положение сега няма да свърши скоро. И още по-лошото е, че не знам колко още време след това ще има страх всяка есен и зима, не дай си, Боже, и лятото. Дали при всеки подобен вирус няма да спираме живота отново и отново?
В страх не се живее. Дори не искам да мисля за икономическите последствия.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от George Weah » 12 мар 2020, 20:58

milanist_stz написа:
12 мар 2020, 19:52
Capolavoro написа:
12 мар 2020, 09:55
Сега ми е любопитно за колко време здрав топ спортист ще се оправи от въпросния вирус. Аз залагам на 72 часа.
По принцип има много голям шанс млад и здрав човек да няма от какво да се оправя, дори да не разбере, че е носител. Проблемът е, че вирусът живее много дълго. Именно това го прави толкова опасен - възможността много сериозен период от време на заразяваш другите, а не вероятният лош изход, който е нисък процент.
Според мен светът имаше два варианта за действие, при положение, че коронавирусът не е смъртноносен като мноооого други заболявания. Или животът си продължава нормално, защото става въпрос за грип, какъвто има всяка година, пък бил и той по-опасен за възрастните в сравнение с тип А и Б, или да спрем всичко, каквото правим в момента. Аз лично не знам какво решение бих взел, ако от мен зависеше нещо подобно в каквото и да било качество. Знам само, че това положение сега няма да свърши скоро. И още по-лошото е, че не знам колко още време след това ще има страх всяка есен и зима, не дай си, Боже, и лятото. Дали при всеки подобен вирус няма да спираме живота отново и отново?
В страх не се живее. Дори не искам да мисля за икономическите последствия.
Е то на теория би трябвало след около година да има някакви ваксини, които ако се разработят добре може пък да са за всички типове и щамове на короната :)

Но да, в момента това дето правят световните лидери, най вече ЕС няма никаква логика и до нищо не води - хем затваряш някакви граници и слагаш карантина, хем от други страни може да си пътуват хора и няма ядове, примерно сега от ЛЕ защо искат да оттеглят само италианските отбори, а не оттеглят всичките? В Германия и Франция да не би да са малко случаите и да са безопасни страни? Ако ще правиш нещо като хората - прави го като хората.

А па за България не ми се и коментира - всеки си влиза и излиза откъдето поиска, хората се прибират от Италия и отиват на купон, а управляващите изобщо не знаят и какво става - затварят театрите и галериите, все едно простия българин всеки ден ходи на театър и изложба, а в същото време Плазата бачка, ретропарти на Камелия и вътре 1 тон изпотени и задъхани студентчета откачат :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Capolavoro » 12 мар 2020, 21:17

Gasperini: “Il calcio è un antidepressivo, bisognava andare avanti a porte chiuse”
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от George Weah » 12 мар 2020, 21:54

Да и утре като се заразят половината играчи кво правим? Антидепресиращия футбол ще ги лекува или направо с температурата и кашлицата ще излизат да ритат, да не се депресират :D

Това малко като мъдрия Ловчански Митрополит:
Митрополит Гавриил: Само хора със слаба вяра могат да се заразят с коронавирус
Събери всички верващи баби и дедовци тия дни, голяма услуга ще им направиш, сигурен съм, че в църквата няма ядове, там коронавирус не влиза :D

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от zahari_acmilan » 13 мар 2020, 00:09

В крайна сметка Висшата лига ще продължи да играе и не само...Стадионите са отворени за публика !
Ей тия немат равни. Всички големи първенства спряха... НБА, Тенис турнирите ,дори и формула 1.... Но тия искат да къртят рейтинг ,защото просто няма друг футбол,спорт...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от milanist_stz » 13 мар 2020, 00:32

Или просто осъзнават, че накрая заради един грип ще си броим стотинките...
Не знам дали много хора осъзнават, че хлябът не се произвежда в магазина и парите, за да си го купиш, не ги дава банкоматът. Преебем ли световната икономика, ни чака рецесия, а в един момент може да се стигне и до сериозна криза. За държава като България, която наааай-накрая беше тръгнала към някакъв що годе нормален растеж, последствията ще са пагубни.
Заради пълненето на болници с хора, на които им няма нищо, и които са с отрицателни проби, хиляди хора няма да разберат, че са болни от рак, няма да бъдат оперирани планово. Вече има данни как пациенти с насрочени прегледи, ги отменят. Гарантирам, че и тази година повече хора ще загинат на пътя, отколкото ще починат от ОСНОВНИТЕ СИ ЗАБОЛЯВАНИЯ покрай коронавирус инфекцията.
Съжалявам, че наспамвам форума. Просто ми се иска да разбера, дали има хора, които мислят в тази посока като мен.

SUD_14
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 21 авг 2019, 17:42
Has thanked: 165 times
Been thanked: 30 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от SUD_14 » 13 мар 2020, 01:04

БГ никога не е тръгвала към растеж, не пиши глупости на хората, ние нямаме икономика, а периферна слугинска индустрия тип шивачници и кол центрове за стотинки. С нулев растеж сме и ако еврофондовете спрат отиваме към фалит, пиши си тъпотиите, но не заблуждавай хората, които четат форума. И малко да мислиме, преди да пишем

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от milanist_stz » 13 мар 2020, 01:47

Така ще говориш пред огледалото, не на мен. МислимЕ може да е по твоя речник. Самият факт, че наричаш страната си БГ, е показателен.
Нито отиваме към фалит, нито сме с нулев растеж. Но вероятно ще отидем към рецесия, както и целият свят, ако истерията продължи. Кол центровете няма как да са индустрия, а услуги, но все тая.
Не съм те закачал, не го прави и ти. Още повече с подобен елементарен начин на заяждане. При мен тези не минават.
Със здраве.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Серия "А" сезон 2019/2020

Мнение от Capolavoro » 15 мар 2020, 11:24

Чета, че Локото са се качали на Боровец. Ето това беше правилният ход според мен. Много по-сигурно да ги затворим в някой балкан в Швейцария отколкото да стоят вкъщи. Ето вчера видяхме, че Мертенс от Наполи е тичал по улиците.

Не съм бил на Миланело, ама мисля, че можеха да евакуират отбора със семействата им там и да сме в топ форма за края на сезона.
Изображение

Заключена