Наказани потребители

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 12 дек 2018, 22:25

Capolavoro написа:
12 дек 2018, 21:10
Знаеш ли какъв е парадоксът, очевидно е че и двамата дават вид, че не се понасят и изпитват нетърпимост един към друг, но не предприемат нужните мерки и не се блокират.

В същото време пускат нон-стоп оплаквания, Николай го прави публично, BANKERA го прави през бутона за доклади.

Аз оставам с впечатление, че това е някаква неразбираема за мен заигравка между двама човека, които до такава степен са си интересни един на друг, че не искат да се лишат от компанията си.
facepalm facepalm Пародийното управление на този форум, събрано в тези няколко тъжни изречения от човек, на когото отдавна е престанало да му пука.
Дерзайте, аз бях дотук.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Наказани потребители

Мнение от cuorerossonero » 12 дек 2018, 23:18

Банкера, много ми е интересно ако те бяха направили модератор, както се самопредложи, дали щеше да изпростееш толкова?
Това да обиждаш непрекъснато някого, просто защото не е на твоето мнение по някакъв въпрос, или просто защото не го харесваш, показва единствено ортодоксална, първична простащина. По-доволен ли се чувстваш сега, или по-спокоен? Или победител?
Точно подобни селташки изпълнения развалят атмосферата във форума и отблъскват хората. Защото вместо да коментираме нещо съществено, ти обръщаме внимание на тъпотиите. Всички.
Жалка история.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Наказани потребители

Мнение от BANKERA » 13 дек 2018, 00:27

cuorerossonero написа:
12 дек 2018, 23:18
Банкера, много ми е интересно ако те бяха направили модератор, както се самопредложи, дали щеше да изпростееш толкова?
Отдавна изгубих желание за каквито и да е права или длъжност във форум, където очевидно потребителите не са равнопоставени и дадени се ползват с привилегии да си правят каквото искат, докато други винаги се изкарват черните.
cuorerossonero написа:
12 дек 2018, 23:18
Това да обиждаш непрекъснато някого, просто защото не е на твоето мнение по някакъв въпрос, или просто защото не го харесваш, показва единствено ортодоксална, първична простащина. По-доволен ли се чувстваш сега, или по-спокоен? Или победител?
Имах по-различно мнение за теб, но явно съм грешал. Ако моето е простащина, не знам на твоята дружка какво трябва да е... За*би, ето отново двойния аршин в действие - има ли смисъл да продължавам?
cuorerossonero написа:
12 дек 2018, 23:18
Точно подобни селташки изпълнения развалят атмосферата във форума и отблъскват хората. Защото вместо да коментираме нещо съществено, ти обръщаме внимание на тъпотиите. Всички.
Жалка история.
Вашия любимец разваля атмосферата и открито е пъдел фенове на чужди отбори да не влизат повече тук. Жалкото е, че толерирате подобно нещо. Не съм само аз на това мнение и би трябвало ви светне малко лампичката, че нещо не е наред в случая.
Изображение

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Наказани потребители

Мнение от milanist_stz » 13 дек 2018, 00:31

Банкера е прав за тези неща, просто му е кипнало повече и използва по-груби думи. Време беше да се каже истината за свещената крава на форума.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Наказани потребители

Мнение от nik » 13 дек 2018, 01:24

milanist_stz написа:
13 дек 2018, 00:31
Банкера е прав за тези неща, просто му е кипнало повече и използва по-груби думи. Време беше да се каже истината за свещената крава на форума.
Е баш пък крава ...

Torque
Любител на футбола
Мнения: 14
Регистриран: 01 авг 2018, 12:48
Has thanked: 14 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Torque » 13 дек 2018, 03:04

Рядко пиша, особено последно време, просто нямам време за нищо, обаче видя ли че образа на фосата се пече на клада, зарязвам всичко и идвам да знаете! 😄 Масло в огъня да добавя за този имам винаги, и от двата джоба вадя щедро!

Моето мнение, подробно, вече съм споделял няколко пъти, така че сега няма да се повтарям, само се включвам да подкрепя хората надигащи глас за пореден път по въпроса.

И по този повод, само ще дам тон, любимата ми песен:

Che confusione
sarà perché tifiamo
è un’emozione che cresce piano piano
stringimi forte
e stammi piu vicino
e chi non salta
è un porco juventino

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Наказани потребители

Мнение от cuorerossonero » 13 дек 2018, 11:07

Сашо ви го написа на няколко пъти - като не ви харесва някой - блокирате го и не му четете мненията. Но някои хора да ми обяснявате, че обидите били едва ли не нормален способ за комуникация, е - явно просто имаме различен светоглед.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Наказани потребители

Мнение от MILANov » 13 дек 2018, 12:15

Това с блокирането е пълна пародия.
Слагайте лични съобщения за да може да се разберат хората, а не да занимават всички със спора си.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 13 дек 2018, 12:49

MILANov написа:
13 дек 2018, 12:15
Това с блокирането е пълна пародия.
Слагайте лични съобщения за да може да се разберат хората, а не да занимават всички със спора си.
Един боксов ринг искаш ли да им осигурим?
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Наказани потребители

Мнение от cuorerossonero » 13 дек 2018, 14:43

Пичове, фенове на Милан във форум на Милан да не се понасят дотолкова, че да стигнат до открити обиди и едва ли не до закани за саморазправа и побоища, е срам и позор.
Срам и позор!!!
PIOLI VATTENE!!!

Rado
Фен на футбола
Мнения: 629
Регистриран: 05 юни 2018, 20:11
Has thanked: 115 times
Been thanked: 84 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Rado » 13 дек 2018, 15:19

Fossa Dei Leoni_ написа:
12 дек 2018, 22:25
Дерзайте, аз бях дотук.
Моля те да си удържиш на думата :D
Ама като знам, че си фен на ония от Торино, едва ли ще се случи.
Той и Буфоня 5 пъти се отказваше от Скуадрата :lol:
ORGOGLIOSI DI ESSERE GLI UNICI

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Наказани потребители

Мнение от MILANov » 13 дек 2018, 15:20

Capolavoro написа:
13 дек 2018, 12:49
MILANov написа:
13 дек 2018, 12:15
Това с блокирането е пълна пародия.
Слагайте лични съобщения за да може да се разберат хората, а не да занимават всички със спора си.
Един боксов ринг искаш ли да им осигурим?
Не е лоша идея.
Много форумни герои ще бъдат разкрити.
По същество: заради липсата на ЛС, постоянно четем глупави разправии, които не засягат отбора и са далеч от идеята на форума.
А ти постоянно хитрееш дребнаво и изгони много свестни момчета от форума.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Наказани потребители

Мнение от R. GULLIT » 13 дек 2018, 16:04

Няма братче...тук каквото и като правила да се измисли, колкото и свобода да се даде, както и да ви остави човек да се псувате, все на някой ще му е криво и няма да е по неговата гайда. Наказания, скали, забрани, ама чакайте - защо сега на мен, той също е за наказания - типична детска градина, а не футболен форум.

Имам предложение: Щом ви е толкова неприятно тук, я си пуснете една анкета искате или не искате да има форум и сайт изобщо! Тъкмо да отървете Сашо от подмятания колко му пукало и кой бил изгонил, че нищо не сме правили и т.н.
Като излезе анкетата с резултатите да може Сашо, който над 12 години си вади пари от джоба за сайтове, хостинги, домейни и прочее неща, защото е фен на отбора, а не на тъпанарските ви междуличностни изяви, да реши дали да го подновява изобщо. Пък после, в зависимост от решението му, можете да се заемете по-младите с подобна задачка и да си направите форумче и сайтче според персоналните предпочитания на всеки един тук. Даже нека всеки си направи собствен и само той да си пише вътре, че да не го дразни отсрещното мнение! Успех!

Аман от...пубери щях да кажа, ама бяхте на 17, станахте на 27, някои минахте 30 и сте все същите. Преценка никаква, важното е на другия да му е зле, цената е без значение.

МодератораЕПутка

Re: Наказани потребители

Мнение от МодератораЕПутка » 13 дек 2018, 16:22

Според мен е редно е да забележите, че в 90% от случаите, в които има подобен спор, единият участник винаги е един и същ, а именно мазното фенче на Ювентус - FossaDeiBuffoni, блокирането не решава проблема, защото този е във всяка една тема и почти винаги като вляза, в която и да е тема, от последните 10 мнения, поне 3 са негови. Много хора спряха да пишат заради толерирането от страна на модераторите на този индивид, аз лично доста намалих. Но на вас (админите и модераторите) трябваше отдавна да ви е светнала лампичката за този трол, чийто личен живот явно са форумите, за да има 15% от всички мнения тук си правете сметката.

Моето предложение за анкета е против фоссата и ако се съберат 10-15 човека, на този да му бъде спрян достъпа до тук, почти няма редовен потребител, с който този да не се е скарал, отделно редовните му любовни излияния към Ювентус и легендите им. Както казах, този през годините е изгонил не 1 или 2-ма потребители и няма да се учудя ако това го прави съвсем съзнателно, така че нека пробваме без него, току виж форума се посъживи.
Последна промяна от МодератораЕПутка на 13 дек 2018, 16:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Наказани потребители

Мнение от Capolavoro » 13 дек 2018, 16:24

MILANov написа:
13 дек 2018, 15:20
Capolavoro написа:
13 дек 2018, 12:49

Един боксов ринг искаш ли да им осигурим?
Не е лоша идея.
Много форумни герои ще бъдат разкрити.
По същество: заради липсата на ЛС, постоянно четем глупави разправии, които не засягат отбора и са далеч от идеята на форума.
А ти постоянно хитрееш дребнаво и изгони много свестни момчета от форума.
facepalm Кажи едно свястно момче, което лично аз съм изгонил от този форум? Ако някой си е тръгнал оттук, защото липсват лични съобщения, прав му път. В крайна сметка след наклонената черта пише forum, а не елмаз, фейсбук, mIRC. Ако някой си е тръгнал оттук, защото съм го обидил персонално, поднасям извинения, но категорично се е случило неумишлено, иначе щях да помня. Имаше няколко човека, които може да се каже, че са си тръгнали заради мен, но това се случи преди 10 години, имахме различни възгледи как трябва да се случат нещата. Бъди спокоен, въпросните хора и аз сме с по 10 години по-зрели и при последната ни среща бяхме в доста приятелски отношения.

Всъщност, я ми обясни какво означава "хитрееш дребнаво", че нещо ми е беден речникът и не мога да си навържа написаното от теб с моите действия.

Липсата на ЛС е продиктувана от много фактори, които са ни накарали така да постъпим. Ако искаш да си чаткаш с някой, просто си разменете координатите в някоя тема и си чаткайте, но преди месец-два имаше опити от един потребител да влезе в контакт с няколко човека от форума. Лично се ангажирах да направя връзката, е, резултатът беше 0% успеваемост. Нито един не пожела това да се случи, вероятно защото хората са влезли да коментират Милан и дотам, а не да изграждат приятелски или враждебни отношения с другите пишещи.

Когато искаш нещо, си намираш начин, а когато идеята е да се мрънка за спорта, просто си се мрънка за спорта. Едва ли активирането на ЛС ще потуши страстите между @BANKERA и @Fossa_dei_leониІ, които очевидно имат различни виждания за италианското калчо.
Изображение

Отговори