Форумно прераждане (3-та част)

Потребителски аватар
Sheva7
Фен на Милан
Мнения: 618
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 187 times
Been thanked: 100 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Sheva7 » 04 юни 2018, 18:40

А-а-а, голяма греда. Нямахте ли някакъв бекъп/резервно копие на стария форум? Много жалко, не ме радва визуално никак, пък и доста информация, дискусии, новини, снимки, майтапи са изгубени безвъзвратни.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Capolavoro » 04 юни 2018, 18:41

Ще пусна утре една базисна версия в светъл цвят, която ще се оправи през следващите дни.

Темите ще се изкарат отпред, чакам програмиста да удари едно рамо, че mySql-ът ми е доста непонятен.

Не инсталирахме старата платформа, защото беше доста стара, а новите версии са с такава цена, която при некомерсиални цели не си заслужава да се плаща.

За сайта се плати, ама за форума, където сме все наши хора, мисля че дискусията ще надделее над моментния дискомфорт.

Относно ника, би трябвало сам да можеш да си го смениш в контролния панел. Пробвай, за да проверим дали е активирана функцията, ако не се справиш, пиши пак.
Изображение

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от iLDiavolo » 04 юни 2018, 19:23

Capolavoro написа:
04 юни 2018, 18:41
Относно ника, би трябвало сам да можеш да си го смениш в контролния панел. Пробвай, за да проверим дали е активирана функцията, ако не се справиш, пиши пак.
Действа ;)

Мен лично оформлението с това един коментар на черен фон, друг на сив фон, пак черен, пак сив... и накрая като сложиш цитиран текст в червено... и става манджа с грозде. Бих оставил черен фон за всички коментари и добре са си в червено цитатите.
Последна промяна от iLDiavolo на 04 юни 2018, 19:37, променено общо 1 път.
#weareacmilan

Потребителски аватар
niksaan
Любител на футбола
Мнения: 93
Регистриран: 04 юни 2018, 19:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от niksaan » 04 юни 2018, 19:36

Бива новия форум, ама профил секцията няма ли как да е от ляво да го ева? biggrin

Потребителски аватар
Бай Тано
Любител на футбола
Мнения: 80
Регистриран: 04 юни 2018, 15:53
Has thanked: 16 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Бай Тано » 04 юни 2018, 19:44

Честит ни нов форум!

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от n0nam3 » 04 юни 2018, 20:24

Мдаа, phpBB 3 в най-чистия му вид. Навремето съм работил с тази платформа :) Има си доста опции за настройване и персонализация.
С това искам да успокоя повечето от колегите тук. С времето форума може да стане едно идеално място за дискусии. Относно фона на мнения - това също подлежи на настройка :)
Изображение
FORZA MILAN!

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от hpetrov » 04 юни 2018, 20:39

Здравейте и от мен! Поздравления за труда!
Като предложение, дали е възможно Userite в темите, техните данни да са от ляво както беше сега, а не в дясно?

FOSSA DEI LEONI

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от FOSSA DEI LEONI » 04 юни 2018, 20:46

Нов форум, ново начало както се казва!

Аз мога ли да се възползвам от възможността да изляза от килера най-накрая?

За липсващите постове не се притеснявайте - ей сега ще запретна ръкави и ще напълня форума с моите си небивалици. Много текст и никакъв смиъл - моята запазена марка. Ще си е точно като във стария форум - все едно се прибирате у дома.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от BANKERA » 04 юни 2018, 21:07

Ще отнеме време докато се свикне новия дизайн, но иначе бива. Друг път като ще се прави подобна поддръжка пуснете една новинка да знаят хората.
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 390
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 15 times
Been thanked: 54 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Top Gun Maverick » 04 юни 2018, 21:11

cuorerossonero написа:
04 юни 2018, 15:25
А добър ден и от мен.
Няма да е лошо в новината за обновения форум да се допълни, че задължително е необходима нова регистрация, щото специално аз 5 минути се буначих в мислене да не би да съм си забравил паролата, че не ме пуска да вляза. biggrin
А като гледам и коментарите под новината, народът масово се е сблъскал със същия проблем. biggrin
Абе и аз си блъскам китарата, тъкмо хващах телефона да звъня на Сергеев, ама взех, че реших да влезна без рег да видя и като прочетох форумно прераждане...викам отиде коня у ряката. lol
Ей, я ми върнете имот иконките, или поне оная :sarcastic: любима си ми е заедно с :blink: и :evil: lol lol lol

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от R. GULLIT » 04 юни 2018, 21:18

BANKERA написа:
04 юни 2018, 21:07
Ще отнеме време докато се свикне новия дизайн, но иначе бива. Друг път като ще се прави подобна поддръжка пуснете една новинка да знаят хората.
Когато нещо се срине без дори да подозираш, само заради един бекъп, нямаш време даже да се усмихнеш.
Благодарете на Сашо, че си затри уикенда и забрави за часове за семейството си, за да има поне това. Това е начало, не постоянна велична. Има много за оправяне, изчистване, избистряне. Давайте предложения, ще опитваме да правим нещата постепенно, зашото е немислимо да стане отведнъж.

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Golden boy » 04 юни 2018, 21:31

Поздрави, и благодарности за работата около форума момчета!
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 юни 2018, 21:38

Привет! biggrin Кой, по дяволите, се е регистрирал с никнейма ми, че даже и тролски пост е нашил?! Не е истина в колко окаяно състояние се намира животът на някои колеги, поне това ще е постоянна величина на фона на изцяло новия форум, която ще улеснява прехода. lol

Впрочем, съвсем сигурни ли сте, че нямаше никакъв начин да се съхранят архивите и акаунтите? Давам си сметка, че Илиян Стоилофф все едно никога не е съществувал. lol Но пък освен мрачните времена, изчезнаха и хубави неща. Карай, не сме тук да се опияняваме от собствените си слова, а да коментираме Милан. :)

П.П. За миг реших, че суровото наказание на УЕФА е застигнало и нашият форум. mrgreen
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от gLoRy » 04 юни 2018, 21:42

Окапаха ми очите, а то даже няма почити нищо за четене biggrin И шрифтът е дребен, не само цветовете на форума са кофти.

Много жалко, че цялата информация от старият форум е заминала.

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Форумно прераждане (3-та част)

Мнение от Il Professore » 04 юни 2018, 21:44

Евалата за труда. Е, ще трябва време да свикнем, но е добър.
Язък само за всичките простотии, които сме изписали. biggrin
Изображение

Отговори