Мнения, препоръки, критики, новости...

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 97 times
Been thanked: 102 times

Re: Мнения, препоръки, критики, новости...

Мнение от Ivanchenko » 12 ное 2019, 11:20

Здравейте, как мога да се свържа с потребител от форума. Предполагам единствения начин е да попитам някой от модераторите, но как да го направя? Конкретно се опитвам да контактна cuorerossonero :) което считам и за request до модератор :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 875 times
Been thanked: 636 times

Мнение от Capolavoro » 12 ное 2019, 12:50

Ivanchenko написа:
12 ное 2019, 11:20
Здравейте, как мога да се свържа с потребител от форума. Предполагам единствения начин е да попитам някой от модераторите, но как да го направя? Конкретно се опитвам да контактна cuorerossonero :) което считам и за request до модератор :D
На стадион "Берое" и стадион "Джузепе Меаца" можеш да го намериш най-лесно :P
Изображение
FLYKAYO TOMORI

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан

Мнение от Ivanchenko » 12 ное 2019, 12:58

На Меаца ще ходя за следващия мач, как до ги идентифицирам :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 224 times
Been thanked: 1570 times

Мнение от cuorerossonero » 12 ное 2019, 14:15

Ivanchenko написа:
12 ное 2019, 11:20
Кажи за какво става въпрос. Аз съм мъж обаче, да не стане някоя грешка... :D :D :D
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан

Мнение от Ivanchenko » 12 ное 2019, 14:27

Без ксенофобия! :D

Искам да те офертирам да гостуваш в един подкаст, ако имаш 2 часа да отделиш в онлайн пространството.

И ако се чудиш защо пиша на теб точно, вярвам че на база на мненията които пишеш, ще се получи супер епизод на тема Милан и италианския футбол. Трябва ти само PC, аз микрофон мога да ти изпратя.

Ако проявяваш интерес мога да ти пиша с подробности.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 12 ное 2019, 15:18

Ivanchenko написа:
12 ное 2019, 14:27

Искам да те офертирам да гостуваш в един подкаст, ако имаш 2 часа да отделиш в онлайн пространството.

И ако се чудиш защо пиша на теб точно, вярвам че на база на мненията които пишеш, ще се получи супер епизод на тема Милан и италианския футбол. Трябва ти само PC, аз микрофон мога да ти изпратя.

Ама как ксенофобия, аз дори не казах нищо за сексуалната си ориентация. :D :D :D

Иначе, имайки предвид не особено голямото обществено значение на скромната ми личност, се почувствах неописуемо поласкан от избора ти за подкаста :D , обаче в подобно мероприятие бих могъл да взема участие единствено в събота и неделя, или в почивен ден. В работно време съществува реална опасност да ме попитат дали пък случайно не искам да си сменя призванието в живота. :D
Ако те устройва, дай някакъв контакт, ще ти пиша и ще се разберем. Пари със сигурност няма да искам никакви. :D
"Quando indossiamo questa maglietta rappresentiamo noi ma anche milioni di tifosi in tutto il mondo. E' fondamentale per noi dare il massimo".

Davide Calabria.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан

Мнение от Ivanchenko » 12 ное 2019, 15:24

Деня за мен няма значение, събота/неделя, ще се разберем. Ти като модератор трябва да имаш достъп до мейла ми? Ако ти е удобно да ми пишеш там и ще се разберем.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан

Мнение от Ivanchenko » 14 ное 2019, 09:31

cuorerossonero написа:
12 ное 2019, 15:18
Ivanchenko написа:
12 ное 2019, 14:27

Ама как ксенофобия, аз дори не казах нищо за сексуалната си ориентация. :D :D :D

Иначе, имайки предвид не особено голямото обществено значение на скромната ми личност, се почувствах неописуемо поласкан от избора ти за подкаста :D , обаче в подобно мероприятие бих могъл да взема участие единствено в събота и неделя, или в почивен ден. В работно време съществува реална опасност да ме попитат дали пък случайно не искам да си сменя призванието в живота. :D
Ако те устройва, дай някакъв контакт, ще ти пиша и ще се разберем. Пари със сигурност няма да искам никакви. :D
Дали успя да ми намериш мейла, или да го пиша тук ?

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 14 ное 2019, 09:51

Ivanchenko написа:
14 ное 2019, 09:31
Дали успя да ми намериш мейла, или да го пиша тук ?
Братле, представяш ли си да не мога да ти намеря мейла? :D
Утре или вдругиден ще ти пиша, че напоследък не ми остава време за нищо. Надявам се да не ти е късно. ok

Davide Calabria.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 875 times
Been thanked: 636 times

Мнение от Capolavoro » 14 ное 2019, 09:55

Пратете поне аудио/видео файла до info@acmilan-bg.com, за да го качим на сайта. Като няма да плащате хонорар за "крадене" на кадри на Милан-БГ, поне да се възползваме от интелектуалната собственост и да направим малко трафик :D
Изображение
FLYKAYO TOMORI

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан

Мнение от Ivanchenko » 14 ное 2019, 10:18

cuorerossonero написа:
14 ное 2019, 09:51
Братле, представяш ли си да не мога да ти намеря мейла? :D
Утре или вдругиден ще ти пиша, че напоследък не ми остава време за нищо. Надявам се да не ти е късно. ok
Не е късно, то зор няма, идеята е да ти пратя микрофон по-навреме, ако случайно смогнем за този уикенд, че другия съм на Милано forza

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 14 ное 2019, 18:52

Ivanchenko написа:
14 ное 2019, 10:18
Не е късно, то зор няма, идеята е да ти пратя микрофон по-навреме, ако случайно смогнем за този уикенд, че другия съм на Милано forza
Най вероятно няма да успеем този уикенд, а щом другия си на мач, ще остане за по-другия. :)

Davide Calabria.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 284 times
Been thanked: 408 times

Мнение от R. GULLIT » 15 ное 2019, 16:08

Това искам да го видя и чуя :D
Казвайте какво сте се разбрали, аз ще висна на Радо на главата у тях, че да не обърка нещо :D

Радостин, гости приемаш ли? :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator

Мнение от cuorerossonero » 15 ное 2019, 18:34

R. GULLIT написа:
15 ное 2019, 16:08
Това искам да го видя и чуя :D
Казвайте какво сте се разбрали, аз ще висна на Радо на главата у тях, че да не обърка нещо :D

Радостин, гости приемаш ли? :D
Бе още нищо не сме се разбрали, ама сме на път да се разберем, не вярвам да ни коства особени усилия. :D
Иначе, Петър, у нас си винаги добре дошъл, нямаш нужда от покани, не ми се прави на малък. :D

Davide Calabria.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан

Мнение от Ivanchenko » 16 дек 2019, 12:34

Cuorerossonero, давай да направим един епизод преди нова година? Днес ще записваме с едни ливърпулци и ще трябва да възстановим баланса в природата.

Отговори