Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Кой треньор трябва да е начело на Милан през новия сезон?

Анкетата завърши на 01 юли 2019, 16:21

Арсен Венгер
7
15%
Симоне Индзаги
3
7%
Марко Джампаоло
2
4%
Маурицио Сари
12
26%
Лучано Спалети
0
Няма гласове
Нуно Еспирито Санто
5
11%
Еузебио Ди Франческо
0
Няма гласове
Масимилиано Алегри
6
13%
Жорже Жезус
1
2%
Жозе Моуриньо
10
22%
 
Общо гласове: 46

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Casciavit » 01 юни 2019, 16:21

Мисля, че настъпи моментът за една такава анкета. Гласувайте за предпочитаният от Вас треньор за следващия сезон. Всяко едно от имената в допитването по някакъв начин е било свързвано с Милан през последната седмица.

П.П. Ако @Capolavoro прецени, нека да добави опция за повече от един възможен избор при гласуване, понеже е нормално да се колебаете или да имате топ3 предпочитания. Засега съм добавил само опцията за Промяна на глас.
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Casciavit » 01 юни 2019, 16:44

Моите три избора са:

1. Арсен Венгер - Доказан специалист, който умее да работи с млади футболисти и има собствена философия за играта. Успехите и неуспехите му в Арсенал се дължат до голяма степен на амбициите на ръководството им. Докато Арсенал инвестираше в готови играчи, а парите не бяха станали сериозен фактор във футбола в Англия, артилетистите участваха всеки сезон в битката за трофеите. Дори след промените в Арсенал, успяваше да класира тима в четворката и да го поддържа финансово стабилен. Недостатъците му са най-вече при участията в Европа.

2. Лучано Спалети - Сравнително доказан италиански треньор с богат опит в най-различни отбори в Калчото. Престоите му начело на Рома и Интер са по-скоро положителни. И тук големият минус е липсата на каквито и да било успехи в европейските клубни турнири. От друга страна, успява да играе няколко финала за Копа Италия и да ги спечели. Има и една Суперкупа на страната. Специалист по класиране в топ4, нещо от което Милан се нуждае неистово.

3. Симоне Индзаги

Тук по-скоро гласувам стратегически. Не съм особен фен на по-малкият от братята Индзаги, но доста харесвам Имобиле и бих искал да облече екипа на Милан. Смятам, че със Симоне на треньорската скамейка, шансовете ни за това се увеличават значително. Отделно, бих искал Милан да заиграе в схема с двама нападатели /Пьонтек-Имобиле + алтернатива Кутроне) . Още не е постигал сериозни успехи /класиране в ШЛ/, но все пак донесе трофей във витрината на Лацио. Все още е сравнително млад наставник и може да се развие като треньор при нас.
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от cap7ainjack » 02 юни 2019, 00:07

Моите уважения към всички 5ма гласували за Венгер, но тоя дърт орел е отдавна изпята песен и не разбирам кое от последните години в арсенал ви е харесало докато той беше треньор, че да го искате не знам. Пълен game over е тоя пч поне 3-4 години....такива епични грешки, толкова елементарни... Остарели разбирания, нежелание да влезне в новата реалност.. С една дума Fail. Никой няма да го наеме.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от AC_M » 02 юни 2019, 09:32

cap7ainjack написа:
02 юни 2019, 00:07
Моите уважения към всички 5ма гласували за Венгер, но тоя дърт орел е отдавна изпята песен и не разбирам кое от последните години в арсенал ви е харесало докато той беше треньор, че да го искате не знам. Пълен game over е тоя пч поне 3-4 години....такива епични грешки, толкова елементарни... Остарели разбирания, нежелание да влезне в новата реалност.. С една дума Fail. Никой няма да го наеме.
Един от петимата в момента съм аз. Да ти кажа не харесвам английски футбол, но Арсенал вечно беше в сянката на манчо и челси. Също не е играл футбол с ботушите. А възможността да дойде оня от Самп, невротика от лацио (май реално отпадна този вариант) или друг тип Рино, ми идва в повече. Сари отпада, Карло е невъзможен, Алегри ли? Жозе... Жозе остана и аз предпочетох Венгер пред португезето.
#piolioutnow

ForZa_MiLaN94
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 08 май 2019, 00:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от ForZa_MiLaN94 » 02 юни 2019, 09:37

Мисля,че Моуриньо каквато и гад да е като човек,ще успее да сглоби нещо задоволително от наличното като качество в отбора.
Най-малко ще бъде ясно послание,че не сме сдали багажа съвсем и че имаме някакви амбиции,защото както се вижда Интер има амбиция да даде отбор на Юве,това личи от назначението на Конте,който както знаем не биндошъл без проект... Така,че за мен ще е важно да имаме силна фигура ба скамейката,пък нататък каквото сабя покаже.

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Maldin1 » 02 юни 2019, 10:00

Моуриньо е свикнал да харчи по 200-300 млн. евро на трансферен прозорец, отделно, че в момента ще му бъде много трудно да отучи 90% от играчите от "гениалните" тактически приоми, на които бяха подложени от предишните ни два треньора...Половината не могат да си спрат топката и да подадат 2 точни последователни паса...Който и да ни е треньор, Господ да му е на помощ.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Cafu » 02 юни 2019, 10:22

Моуриньо най не го искам. Ще изтърве съблекалнята, отделно е свинктерист. Отделно той няма да дойде при нас. Същото се отнася и за Алегри. Ако говнентус не вземат Сари, това е най-добрия вариант.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Casciavit » 02 юни 2019, 12:28

Алегри то сложих от куртоазия. Самият аз смятам, че за него шансовете са най-ниски. Човекът е на съвсем друга вълна в момента. Най-вероятно ще си вземе някаква почивка, след което ще се пробва в чужбина.

Интересно ми е хората гласували за Нуно Еспирито Санто и Жорже Жезус да изложат своето мнение. Интересни имена са но мисля, че Малдини и Костакурта в крайна сметка ще се спрат на италианец.
Изображение

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Ivanchenko » 02 юни 2019, 17:03

И аз съм на мнение че италианец е най-добрия вариант. Трудно виреят чужденци на треньорския пост. От изброените бех избирал между Сари и Индзаги, и двамата са с много кусури, но при мисълта за Джампаоло изтръпвам. На фона на това че всички топ отбори без Наполи и Аталанта ще сменяват треньори, може само да ни е от плюс ако вземем що годе качествено име.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Kaiser Franco » 02 юни 2019, 17:29

Никой от изброените. Искам Почетино, който от един посредствен отбор направи стабилен тим.
Изображение

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Ivanchenko » 02 юни 2019, 20:10

Е то и аз искам на Аякс треньора, но трябва да сме реалисти. Имена от ранга на Почетино и Клоп няма как да дойдат при нас. Дори и да им покрият изискванията като заплата, понеже заплати от Джиджо и още 5 напускащи ще оформят добър бюджет, не мисля че сме в позиция да привлечем такова име. Въпроса е защо нямаха готово решение до сега, ами чакат на два мача на съперника какво ще се случи за да търсят треньор.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от iLDiavolo » 02 юни 2019, 21:22

Ivanchenko написа:
02 юни 2019, 20:10
Въпроса е защо нямаха готово решение до сега, ами чакат на два мача на съперника какво ще се случи за да търсят треньор.
Струва ми се, че всички са се надявали на ШЛ, пък ако не стане ще го мислим. Не е сериозно да чакаме една седмица Малдини да реши дали ще става спортен директор, след като шансовете ни за ШЛ бяха минимални още преди месец. Газидис, Елиът, въобще цялата шайка все повече и повече демонстрират некомпетентност. Една сериозна организация щеше да има план Б, В, Г и Д, а се оказва, че сме разчитали просто на план А. А какво става, хипотетично, ако Малдини откаже поста?! Ще търсим тепърва спортен директор, който да решава за треньора, който да решава евентуално за играчите. Въобще пародия!

Сериозните отбори вече са на 50% готови с трансферните си цели, всички почти уговориха новите си наставници за следващия сезон или запазиха старите... само ние чакаме последния момент, та после да се оправдаваме, че не е имало време за качествена подготовка, дошли нови играчи на края на трансферния прозорец и т.н. и т.н.
#weareacmilan

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Petar Zanev » 03 юни 2019, 01:30

Само 1 от изброените е топ класен треньор - постигнал много за последните 15 години.
Дано скоро да може да привлечем подобен треньор, а не смешници като Джампаоло, ди Франческо, Спалети, Монтела, Индзаги и т.н.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Кой треньор бихте желали да води Милан през сезон 2019/2020?

Мнение от Ivanchenko » 03 юни 2019, 10:39

iLDiavolo написа:
02 юни 2019, 21:22
Ivanchenko написа:
02 юни 2019, 20:10
Въпроса е защо нямаха готово решение до сега, ами чакат на два мача на съперника какво ще се случи за да търсят треньор.
Една сериозна организация щеше да има план Б, В, Г и Д, а се оказва, че сме разчитали просто на план А.
И точно тук поне за мен е разковничето колко да се надявам на светло бъдеще в следващите 2-3 години. Газидис едно интервю не даде като хората, Леонардо и той, а за Малдини да не говорим. Всички стоят и чакат ще станем ли 4ти. Все едно не им беше ясно че шанса там е мейби гут, мейби шит. Втора седмица почва откакто свърши сезона, нашите са до никъде, трансфери се затварят в началото на прозореца, тези които си разбират от работата го правят. Барса взеха Де Йонг преди половин година, Ливърпул миналата година взеха Фабиньо в момента на отварянето на пазара. Нашите един Бакайоко не могат да задържат.

Отговори