Примавера

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 15 дек 2018, 00:27

:(

Още едно петно върху работата на новото ръководство, ебаси безтегловността. Те не сменят треньора на юношите, който е почти на последно място, вие искате да сменят Гатузо, който е в четворката. :D Както казах, непрофесионална работа, мирише на връзкарство и пълно безразличие, Малдини ходи да гледа Даниел и дотам. Едва ли имаме най-слабия състав измежду всички в дивизията, а ако е така - толкова по-зле за организацията в клуба. Бас държа, че Газидис онзи ден в изказването си даже не е знаел на кое място се намират юношите, но пък щял да ги продава за много пари. :lol: Като гледам transfermarkt, горе-долу шансовете ни за нещо подобно са колкото тези на Левски да продава свои юноши скъпо "в чужбината". :lol:

Е, трябва да се има предвид и че в тия ситуации не е задължително класирането да е пряко отражение на нивото на младежите. Ние за последно спечелихме нещо с Пипо начело на примаверата, но знаем той колко стана треньор, а колкото до играчите - Пачифико, Мастали, не знам си кой, всичките са по долните дивизии. Акцентът тук по-скоро е върху имиджа на клуба.
Въобще, имам чувството, че Milan Glorie ако играеше два пъти в седмицата, веднъж вместо юношите, веднъж в Лига Европа, щяхме и на двата фронта да сме в несравнимо по-изгодно положение. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 18 дек 2018, 18:52

Примаверата губи на полувремето от Верона 0:1 и е напът да изхвърчи от купата на Италия .
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 18 дек 2018, 19:59

#MilanPrimavera ⚽️ #MilanVerona 1-3 #PrimaveraTIMCup
Гол на Малдини , но примаверата изхвърча за купата рано - рано....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Примавера

Мнение от Ronnie80(Noce) » 18 дек 2018, 20:23

Кой им е треньор на момчетата? При Гатузо не помня да бяха толкова зле.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 дек 2018, 15:08

Пак падат трагичните пишлемета. Мини-Малдини отново с гол при загуба с 1:2 от Удинезе.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 дек 2018, 23:31

Лупи е уволнен, Марко Симоне е най-вероятен негов заместник.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 23 дек 2018, 10:53

Подкараха ги . Днес Лупи , утре....
Иначе за Лупи е ясно след като примаверата записаха най - слабият си старт в историята .Имат най - слабата защита в първенството с най - много допуснати голове. Днес ако Емполи измъкне точка от Киево нашите се забиват на последна позиция. Изхвърчаха от купата още в 1-вия кръг.
Поне знаем ,че ако уволнят Гатузо няма как Лупи да го замести.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Примавера

Мнение от R. GULLIT » 23 дек 2018, 11:23

Нали? :D И, о, ужас, ще трябва да се търси реален треньор, не такъв дръпнат от Примаверата.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 23 дек 2018, 14:15

Официално Милан уволни треньор.
Ръководството на Милан уволни треньора на Примаверата Алесандро Лупи , който постигна срамните 8 загуби и 1 равен мач в последните 9 срещи на росонерите . Също така юношите на Милан отпаднаха още в 1-вия кръг за купата .
Примаверата на Милан заема ПОСЛЕДНОТО място в шампионата на юношите старша възраст , като има най - лошата голова разлика с най - много допуснати голове - 34, или средно допуска по 2.65 гола на мач.
Неговoтo място ще заеме най - вероятно бившия играч на Милан - Фредерико Джунти , който за последно води Перуджа през 2017г.

Изображение
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

terrorero
Фен на Калчото
Мнения: 380
Регистриран: 18 ное 2018, 09:19
Has thanked: 59 times
Been thanked: 22 times

Re: Примавера

Мнение от terrorero » 29 дек 2018, 20:29

AC Milan announces the appointment of Federico Giunti as coach of the Primavera Team. Giunti played for the Club from 1999 to 2001, winning one domestic championship and recording a total of 54 appearances. AC Milan welcomes back Federico and wishes the best for his brand new role," the statement read.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 12 яну 2019, 13:52

Добър дебют на Джунти:
Primavera, Sampdoria-Milan (0-2) - Maldini-Tsadjout, buona la prima per Giunti
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Примавера

Мнение от zahari_acmilan » 12 яну 2019, 14:11

И след 8 поредни загуби , Джунти почна ударно. 0:2 като гости на Сампдория.
Малкия Малдини като нищо да получи повиквателна за първия отбор...Мисля, че бележи в 4-5 мач под ред, а играе с юноши с 2 години по - големи от него.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Примавера

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 яну 2019, 19:30

Daniel Maldini recent form for AC Milan Primavera:

vs Cagliari ⚽️
vs Empoli ⚽️
vs Udinese ⚽️
vs Sampdoria ⚽️🅰️

Figlio d'arte del grande capitano.
Дори без Паоло в клуба според мен щеше да получи повиквателна, а сега с връзки :D вече му е гарантирано. Интересно, през годините като че ли се възлагаха повече надежди на другия син, а той взе, че се отказа от футбола, дококото разбрах. Даниел пък се подвизава на съвършено различна позиция от баща си, но гените са си гени. :)
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Примавера

Мнение от Aliken » 14 яну 2019, 20:04

Ще се радваме да го извикат в първия отбор. Кой знае, след някоя година може да сформират ударно нападение с Кутро. forza
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Примавера

Мнение от cuorerossonero » 14 яну 2019, 20:40

Ако от Даниел Малдини излезе футболист от нивото на Патрик Кутроне, това би било знаменито. Три поколения Малдини в Милан, това наистина би било знаменито. forza forza forza
PIOLI VATTENE!!!

Отговори