Екип на Милан 2021-2022

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от R. GULLIT » 06 апр 2022, 21:32

cuorerossonero написа:
06 апр 2022, 13:34
R. GULLIT написа:
06 апр 2022, 12:19
Ми не, то маркетингът при нас няма нищо общо със техния. Ловят ги като шаран на Никулден и купуват. Защо няма БГ отбор с повече от 2 екипа?
За маркетинга си прав, но за другото - не.
Беройчетата от години имат по три екипа всеки сезон.
https://shop.beroe.bg/c/oficialni-flanelki-5
Това е, защото държавната издръжка позволяваше. evil Сега и те ще са с два, но ти няма да си купиш нито един, а ще вземеш още един на Милан. Нали? :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от cuorerossonero » 06 апр 2022, 23:40

R. GULLIT написа:
06 апр 2022, 21:32
Това е, защото държавната издръжка позволяваше. evil Сега и те ще са с два, но ти няма да си купиш нито един, а ще вземеш още един на Милан. Нали? :D
Ми не, нямаше нищо общо с факта, че ТЕЦ 2 им плащаше заплатите. В което, наред с поддръжката на базата, реално се изразяваше въпросната държавна издръжка, която пък бъркаше в гъза на много хора, начело с Венци Дебелия. :D
Иначе ще си купя и на двата отбора, Петър, щото любовта ми към Милан, разцъфтяла в юношеството ми и пропила завинаги сърцето и душата ми :D , няма нищо общо с градския ми отбор, на чиито стадион баща ми ме е водил още като дете. Това са две емоции, които не се дублират и по никакъв начин не си пречат.
Бих си купил обаче само при едно условие - ако екипите ми харесат!
Глупашки екип на Милан като последния с бялата блажна боя, не бих облякъл дори ако ми го подарят, а камо ли да си го купя. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от R. GULLIT » 07 апр 2022, 13:00

Все ще намериш кусур да се лишиш от нещо различно rap :lol:

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от cuorerossonero » 07 апр 2022, 14:04

Ми купи си ти бе, какъвто си дълъг, ще си епичен с тоя пишман натюрморт. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от R. GULLIT » 07 апр 2022, 20:56

Предпочитам шалове и други по-леки аксесоари.
Фланелка нямам от времето на Кака, една оригинална. Благодарение на жената. Нейна е, но мой размер :D Не проявявам мераци, засега.

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от METO » 08 апр 2022, 07:43

https://www.gol.bg/a/114-milan/344717-m ... ekipite-si

Една статия в Гол.бг която може би обяснява защо сме се спряли на толкова противоречив дизайн... белким като я прочетете и екипите ви станат по-симпатични 😁
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от Forze » 08 апр 2022, 09:13

Какво да става симпатичен… обяснението е леко несериозно и е повече от ясно, че това е маркетингов ход. Пускаш “извънредна” или лимитирана серия със “смел” дизайн и чакаш рибите да кълват. Преди няколко години имаше някаква дрисла, пардон “инфлуенсърка”, която си продаваше пръдните в буркан и някакви индийци се бяха избили да ги купуват… та за един спортен екип с дизайн “накиснат в белина/блажна боя” ли няма да се намерят желаещи. :)

Знам, че сравнението е крайно и “to each their own” както казват отатък океана, но когато десетина мача преди края си замесен в борбата за титлата и купата, последното нещо което ти трябва е да разконцентрираш футболисти и треньори с промотиране нови “екипи” или да ги разкарваш като панайрджирски мечки в Дубай.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от cuorerossonero » 08 апр 2022, 11:07

METO написа:
08 апр 2022, 07:43
https://www.gol.bg/a/114-milan/344717-m ... ekipite-si

Една статия в Гол.бг която може би обяснява защо сме се спряли на толкова противоречив дизайн... белким като я прочетете и екипите ви станат по-симпатични 😁
Прочетохме я и не, екипите не ми станаха по-симпатични. Напротив - ей тоя тъпанарско - суеверен символизъм, дето го има в Милан от десетилетия, винаги ме е дразнел. Като например на финал в ШЛ обезателно да сме с белите екипи, все едно не сме губили с тях, при това гръмотевично, както се случи през 2005г.
Щото със символичните екипи голям мач направихме с Болоня. rolleyes
И въобще, що за глупава идея да си правиш екип, подобен на отбор от еди къде си, който еди кога си направил серия от 10 победи, 8 равни и една загуба. На нас ни трябваха 7 победи от 8 мача. Е, още ни трябват толкова, само че от 7 мача, дай Боже да се окажат по-малко, но екипите са последното нещо, от което зависи това. Все едно не станахме водачи в класирането със стандартните екипи. rolleyes
Всичко останало прекрасно го е обяснил @Forze. ok
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от METO » 08 апр 2022, 13:22

cuorerossonero написа:
08 апр 2022, 11:07
METO написа:
08 апр 2022, 07:43
https://www.gol.bg/a/114-milan/344717-m ... ekipite-si

Една статия в Гол.бг която може би обяснява защо сме се спряли на толкова противоречив дизайн... белким като я прочетете и екипите ви станат по-симпатични 😁
Прочетохме я и не, екипите не ми станаха по-симпатични. Напротив - ей тоя тъпанарско - суеверен символизъм, дето го има в Милан от десетилетия, винаги ме е дразнел. Като например на финал в ШЛ обезателно да сме с белите екипи, все едно не сме губили с тях, при това гръмотевично, както се случи през 2005г.
Щото със символичните екипи голям мач направихме с Болоня. rolleyes
И въобще, що за глупава идея да си правиш екип, подобен на отбор от еди къде си, който еди кога си направил серия от 10 победи, 8 равни и една загуба. На нас ни трябваха 7 победи от 8 мача. Е, още ни трябват толкова, само че от 7 мача, дай Боже да се окажат по-малко, но екипите са последното нещо, от което зависи това. Все едно не станахме водачи в класирането със стандартните екипи. rolleyes
Всичко останало прекрасно го е обяснил @Forze. ok
Дам, напълно съм съгласен.
Освен това и статията е меко казано противоречива. Понеже ми стана интересно реших да ги потърся тези аржентински екипи, ама не ги открих, а пича всъщност е бил треньор на този отбор през 95-та, а не през 98-ма. Според мен, някой писар си измисля за да се прави на интересен и съвсем не е дошла идеята от там. Би било абсурдно. Просто реших да я споделя понеже е по-темата и всеки сам за себе си да си направи изводите.
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Екип на Милан 2021-2022

Мнение от Capolavoro » 08 апр 2022, 13:22

Изображение

SOUTH SUDAN JERSEY: AC MILAN LAUNCHES ITS FIRST-EVER NFT
The project was conceived in collaboration with Fansea and BitMEX: sale proceeds will go to Fondazione Milan to support its charitable initiatives
AC Milan, in collaboration with Fansea, is delighted to kick off its first official NFT project, which sees the Club putting on sale a limited-edition 3D NFT of a special Rossoneri jersey from South Sudan, with proceeds going to Fondazione Milan to support their charitable initiatives across the globe, including its efforts to help alleviate the ongoing humanitarian crisis in Ukraine.

The 3D NFT, created by Fansea using modern and sustainable technology, will cost €45. Fans will be able to purchase one or more of the only 75,817 certified pieces of digital memorabilia - a number that represents the capacity of the San Siro stadium - from 14 April on the following website: acmilan.fansea.io. The special 3D NFT will then be accessible on the Fansea app once it launches on 29 April.

The limited-edition NFT represents a special AC Milan jersey from South Sudan, whose story was shared with the world last December. The jersey, from the 2016/17 season, was discovered by Danish war photographer Jan Grarup during a trip to South Sudan to document the effects of the severe floods in the country and was then donated to the Club, which ultimately put it on display in the Mondo Milan museum at Casa Milan - the Rossoneri's HQ in Milan - in a new exhibition dedicated to the educational and social projects implemented by Fondazione Milan. The Club and Fondazione Milan had also made a donation to UNICEF, active in South Sudan to guarantee all children their right to a childhood.

Изображение

Thanks to AC Milan's partner BitMEX, which has committed to contribute to the project by making a donation to Fondazione Milan through the purchase of a large number of the special NFT, the first 10,000 fans to pre-order the NFT will also receive an additional benefit, which allow users to get trading discounts and other benefits on BitMEX.com.

This is AC Milan’s first NFT venture, a step that highlights the Club's innovative nature, combined with the desire to always drive positive change through the power of the AC Milan brand, seeking to build bridges and promote the healthy values of sport that make up the very DNA of the Rossoneri, an ideology that is in line with the Club's RespAct Manifesto.

AC Milan Chief Revenue Officer Casper Stylsvig commented: "This is a special moment for the Club as it embarks on a journey in a new territory in the name of charity. It is in AC Milan’s nature to explore new innovative ways to engage with its international fanbase of over 500 million people, whilst spreading the positive values of sport, so we are proud to be able to combine these two different sides of our Club into one project."

Fansea CEO & Founder Alexander Schlicher added: "As part of this special charity project in collaboration with one of the most iconic clubs in the world, we share a passion for sport and want to take our part of responsibility to help disadvantaged people and children. With this first non-profit NFT, AC Milan is breaking new ground and will be supported by BitMEX as well as Fansea in the future."
Изображение

Отговори